“Zabawa dla całej rodziny”
Tkalnia Zagadek — recenzja

Tkalnia Zagadek
Zrecenzowano 17 czerwca 2016

Przy okazji odwiedzin u krewnych postanowiliśmy nieco się rozerwać rodzinnie. Wydaje mi się, że sami z mężem byliśmy bardziej podekscytowani zagadkami, niż nasze córki (co to jest przy grach komputerowych dla dzisiejszych nastolatków?), jednak wszyscy doskonale się bawiliśmy, wspólnie debatując nad kolejnymi rozwiązaniami. Wyszliśmy tuż przed czasem i od razu zdecydowaliśmy się zmierzyć z drugim pokojem. Tutaj już nie poszło tak łatwo, ale z małymi podpowiedziami udało nam się w końcu wydostać. Na pewno wrócimy do Tkalni przy najbliższej wizycie w Radomiu - mamy nadzieję, że do tego czasu przygotują nowe wyzwania!

1  Dziękujemy, Ewa P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: TkalniaZagadekRadom, Właściciel, Tkalnia ZagadekOdpowiedź udzielona 18 lutego 2017

Dziękujemy bardzo za obszerną opinię. Cieszymy się, że udało się nam spełnić Pani oczekiwania. Niedawno uruchomiliśmy nowe pokoje, zapraszamy ponownie :)

Tkalnia Zagadek — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Tkalnia Zagadek? Podziel się wrażeniami!