Zrecenzowano 3 października 2017

Jedliśmy w restauracji Karo pyszną rocznicową kolację - doskonałe potrawy, wspaniałe menu i świetna obsługa. Zajrzymy nie raz i nie dwa!
Nocleg - ładne i czyste pokoje, posprzątane i doświetlone. Ładny wystrój.

• Data pobytu: sierpień 2017, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, olapomorska
Zrecenzowano 21 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Restauracja ładnie wykończona w nowoczesnym stylu a obsługa jest miła i sympatyczna. Dość obszerne menu i smaczna kuchnia, ale myślę, że każdy mógłby się do czegoś przyczepić... to krewetek mało w daniu z krewetkami w tytule, to za dużo śmietany w zupie, ale wiem, że większości będzie odpowiadać.

Data pobytu: marzec 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, Dariusz W
Zrecenzowano 19 grudnia 2016

Pokoiki czyściutkie, ładnie wyposażone, dobre ceny. Duży parking. W lokalu sala bankietowa, restauracja z ciekawą kartą- w sam raz na spotkania biznesowe. Obsługa bardzo przyjazna i pomocna. Z karty restauracyjnej polecam dorsza, panna cottę i truskawki na ostro.

• Data pobytu: grudzień 2016, podróż służbowa
Dziękujemy, Polinezyjska