“znaczące miejsce na mapie radomskich cukierni”

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Wasilewski - Cukiernia Kawiarnia
Nr 2 wśród 3 Piekarnie (Radom)
Opis: W ofercie firmy można znaleźć szeroki asortyment wyrobów ciastkarsko-cukierniczych, przede wszystkim ciast, duży wybór tortów i tradycyjnych lodów. Zatrudniamy 40 pracowników, którzy czuwają nad produkcją i sprzedażą obecnie ponad 150 rodzajów ciast.

Lokal duży z kilkoma stolikami i sporą ladą z wyeksponowanymi ciastami. Duża różnorodność wypieków. Są także lody. Na radomskim rynku jest sporo cukierni, więc to miejsce powinno czuć oddech konkurencji. Ja i znajomi, z którymi tu byłam, średnio ocenili ciastka. Stwierdziliśmy,że główny cukiernik firmy nigdy nie jadł prawdziwej "radomianki z Teatralnej". Coś,co ma być bitą śmietaną - nią nie jest, niestety za ciężkie i gdzieś utraciło smak śmietany. Bita śmietana to smaczny i lekki, puszysty dodatek. Zatem radzimy,może będąc w Warszawie - zjeść ciastko bardzo podobne o nazwie "W-Z-ka".

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, eliszkab

Zrecenzowano 31 stycznia 2018

Dobre ciasta, dobre miejsce, dobra, przyjemna atmosfera. Miło mieć gdzie wyjść ze znajomymi na kawę i ciacho.

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, Monika B
Zrecenzowano 3 października 2017

wspaniała atmosfera kawiarni w lokalu przepyszne ciasta desery i torty pyszna kawa miła obsługa i bardzo pomocna dla niezdecydowanych

Termin wizyty: maj 2017
1  Dziękujemy, marlenanadolna
Zrecenzowano 27 sierpnia 2017

Jak dla mnie ciasta są jak sztuczne, bita śmietana w deserach jest strasznie tłusta (podawana gotowa zrobiona wcześniej z rękawa cukierniczego - nie wiem, jak długo ubijana, że taka ciężka i tłusta). Jedyne co, to babeczki z jabłkami mogę polecić, nic więcej.

Termin wizyty: luty 2017
Dziękujemy, Małgorzata Ż
Zrecenzowano 10 maja 2016 z urządzeń przenośnych

Kiedys kochałam ta cukiernie, teraz juz mi troche sie znudziła, bo powstało tyle nowych i równie pysznych jak nie lepszych

Termin wizyty: maj 2016
Dziękujemy, kiniaslife

Wasilewski - Cukiernia Kawiarnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Radom, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Wasilewski - Cukiernia Kawiarnia? Podziel się wrażeniami!