“Dobre”

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Wasilewski - Cukiernia Kawiarnia
Nr 2 wśród 3 Piekarnie (Radom)
Opis: W ofercie firmy można znaleźć szeroki asortyment wyrobów ciastkarsko-cukierniczych, przede wszystkim ciast, duży wybór tortów i tradycyjnych lodów. Zatrudniamy 40 pracowników, którzy czuwają nad produkcją i sprzedażą obecnie ponad 150 rodzajów ciast.
Zrecenzowano 31 stycznia 2018

Dobre ciasta, dobre miejsce, dobra, przyjemna atmosfera. Miło mieć gdzie wyjść ze znajomymi na kawę i ciacho.

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, Monika B

Zrecenzowano 3 października 2017

wspaniała atmosfera kawiarni w lokalu przepyszne ciasta desery i torty pyszna kawa miła obsługa i bardzo pomocna dla niezdecydowanych

Termin wizyty: maj 2017
1  Dziękujemy, marlenanadolna
Zrecenzowano 27 sierpnia 2017

Jak dla mnie ciasta są jak sztuczne, bita śmietana w deserach jest strasznie tłusta (podawana gotowa zrobiona wcześniej z rękawa cukierniczego - nie wiem, jak długo ubijana, że taka ciężka i tłusta). Jedyne co, to babeczki z jabłkami mogę polecić, nic więcej.

Termin wizyty: luty 2017
Dziękujemy, Małgorzata Ż
Zrecenzowano 10 maja 2016 z urządzeń przenośnych

Kiedys kochałam ta cukiernie, teraz juz mi troche sie znudziła, bo powstało tyle nowych i równie pysznych jak nie lepszych

Termin wizyty: maj 2016
Dziękujemy, kiniaslife
Zrecenzowano 28 sierpnia 2015

Cukiernia Wasilewski od lat wiedzie prym w Radomiu. Jest to miejsce, gdzie zawsze można znaleźć świeże ciasta, ciastka, ciasteczka. Nie jadłam nigdy nic z tej cukierni co byłoby nieświeże lub niesmaczne. Dodatkowo ceny nie są wysokie. Polecam!

Termin wizyty: sierpień 2015
1  Dziękujemy, latynosmartynos

Wasilewski - Cukiernia Kawiarnia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Radom, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Wasilewski - Cukiernia Kawiarnia? Podziel się wrażeniami!