“Po drodze......”
Karczma Baba Jaga — recenzja

Karczma Baba Jaga
Nr 5 wśród 141 Restauracje (Radom)

Tłok! Bo fama niesie że to najlepsze miejsce w okolicy. W środku, biegające dzieci bardzo głośno i bardzo ciężkie jedzenie. Porcje są bardzo duże więc radzę zamawiać z umiarem. Ale trzeba napisać uczciwie, że bardzo miła!!!!! I bardzo sprawna obsługa!!!!! Napiszę tak .... jeśli koniecznie musisz się zatrzymać bo uwielbiasz frytki do wszystkiego i mięsiwa zapiekane z serem na milion sposobów to zatrzymaj się. Jeśli lubisz jeść lekko i zdrowo jedz dalej.

Dziękujemy, Marg0N

Zrecenzowano 1 września 2019

Dobre w smaku, lecz ciut za tłuste i ciężkie. Mięsa smażone i kotlety z zapiekanym serem są trochę za ciężkie. Bardzo dobre zapiekane ziemniaki, cena i porcja adekwatna. Długo czekamy na rachunek pomimo, że na jedzenie czas jest optymalny. Noże tępe. Przydało by się naostrzyć bo ciężko przekroić kotleta.

Dziękujemy, Łukasz W
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Jedzenie przepyszne, domowe w porządnej ilości ;) mimo dużego oblężenia karczmy zostałam obsłużona bardzo szybko :) Przemiła obsługa :) Polecam z czystym sercem :)

Dziękujemy, Kalinaj J
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Super miejsce, sprawna obsługa, dobre jedzenie. Obszerne menu jednak każde danie jest dopracowane. POLECAM

Dziękujemy, Adrianna_Wal
Zrecenzowano 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzienie super, domowo i pysznie. Jedyny minus to ze ceny poszły mocno w górę i aż tak domowo nie jest:/
Ale polecam na rodzinny wypad, na pewno będzie smacznie;)

Dziękujemy, JoannJoann

Karczma Baba Jaga — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Radom, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Karczma Baba Jaga? Podziel się wrażeniami!