“Dobre jedzenie żeby się najeść”
Karczma Baba Jaga — recenzja

Karczma Baba Jaga
Nr 5 wśród 141 Restauracje (Radom)
Zrecenzowano 1 września 2019

Dobre w smaku, lecz ciut za tłuste i ciężkie. Mięsa smażone i kotlety z zapiekanym serem są trochę za ciężkie. Bardzo dobre zapiekane ziemniaki, cena i porcja adekwatna. Długo czekamy na rachunek pomimo, że na jedzenie czas jest optymalny. Noże tępe. Przydało by się naostrzyć bo ciężko przekroić kotleta.

Dziękujemy, Łukasz W

Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Jedzenie przepyszne, domowe w porządnej ilości ;) mimo dużego oblężenia karczmy zostałam obsłużona bardzo szybko :) Przemiła obsługa :) Polecam z czystym sercem :)

Dziękujemy, Kalinaj J
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019

Super miejsce, sprawna obsługa, dobre jedzenie. Obszerne menu jednak każde danie jest dopracowane. POLECAM

Dziękujemy, Adrianna_Wal
Zrecenzowano 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzienie super, domowo i pysznie. Jedyny minus to ze ceny poszły mocno w górę i aż tak domowo nie jest:/
Ale polecam na rodzinny wypad, na pewno będzie smacznie;)

Dziękujemy, JoannJoann
Zrecenzowano 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Padło na „Karczmę Baba Jaga” . Z Szydłowca za Radom , to tylko moja kochana żona może wymyślić. Pierwszy minus to brak akceptacji dla psów ale w ogródku znalazło się miejsce . Prawda sympatyczna kelnerka sprawnie przyjęła zamówienie i po chwili zaczęła się niebańska uczta . Ktoś napisał o ozorkach i miał rację , przepyszne . Na polędwiczkach w sosie kurkowym zakończyliśmy degustację . Polędwiczki b dobre . Na koniec wjechała kawa , poprawna . Miejsce naprawdę przyjemne . Jeśli zaczną akceptować psy to staną się naprawdę , miejscem godnym na weekendowy obiad.

Dziękujemy, robertsX2120UF

Karczma Baba Jaga — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Radom, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Karczma Baba Jaga? Podziel się wrażeniami!