“Oceniam bardzo pozytywnie”
Karczma Baba Jaga — recenzja

Karczma Baba Jaga
Nr 4 wśród 119 Restauracje (Radom)
Zrecenzowano 13 września 2017

Jedzenie bardzo smaczne oraz dobre jakościowo. Dania bardzo duże, a ceny przystępne. Zdecydowanie polecam, w szczególności placki ziemniaczane :D

Dziękujemy, martyna2505
Napisz recenzję

Zrecenzowano 8 września 2017

Dużo miejsca w środku i na zewnątrz, oraz fajny wystrój. Miła obsługa, duże porcje, bardzo smaczne jedzenie i czas oczekiwania przyzwoity mimo sporego ruchu.

Dziękujemy, Tomasz K
Zrecenzowano 6 września 2017

Jedzonko pyszne ogromne porcje w przystępnych cenach. Dużo potraw próbowałam ale zawsze wracam na polędwiczki w sosie kurkowym na plackach ziemniaczanych mniam!!! POLECAM!!!!

Dziękujemy, marlenanadolna
Zrecenzowano 3 września 2017 z urządzeń przenośnych

Karczma oferuje bardzo smaczne jedzenie, solidne porcje ładnie podane, przystępne ceny, fajny wystrój, mila obslugę. Polecam dla rodzin np na niedzielny obiad , albo jako obowiązkowy przystanek w czasie podróży

Dziękujemy, czajkaczubajka
Zrecenzowano 31 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Placki ziemniaczane (rumiane i chrupiące) ze śledziem w śmietanie bardzo dobre. Placek po zbójnicku (sos z wołowiny z dużą ilością mięsa dosyć smaczny) blady, kluchowaty i niewysmażony. Ozorki w sosie chrzanowym dobre, ale gotowane ziemniaki były odgrzewane. Bardzo dobre pierogi z kapustą i grzybami. Obsługa w porządku.

Dziękujemy, Mariusz I

Karczma Baba Jaga — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Radom, Mazowieckie
Radom, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Karczma Baba Jaga? Podziel się wrażeniami!