Zrecenzowano: 5 kwietnia 2017

Nic się nie zmieniło od mojego ostatniego pobytu. Nadal jest czysto, smacznie, cicho. Pokoje są duże praktycznie wyposażone, może nie zachwycają gustownymi wnętrzami, ale wszystko jest nowe, czyste. Mój pokój miał wspólny balkon z sąsiednim pokojem, co uważam za mały minus.

• Data pobytu: marzec 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, bozena1517
Zrecenzowano: 2 lutego 2017

Hotel bardzo nierówny. Niska klasa, niska cena. Obsługa dyskusyjna, niezbyt ogarnięta, zdarzają się wpadki typu: dopłacam za kolację a recepcja chce mi drugi raz doliczyć za zjedzoną kolację. Szef zmiany niezbyt sympatyczny. Usługi dość słabe. O siódmej rano leci zimna woda z prysznica. Przy minus 10 na zewnątrz trzeba prosić o włączenie ogrzewania w pokoju. Kawę z ekspresu czuć starym mlekiem. Śniadanie również nierówne, są produkty świeże i nieświeże. Kolacji za dwie dychy nie skomentuję, twarde mięso, średnio smaczne. Ogólnie cena jest naprawdę dobra ale warto zadbać o szczegóły, bo niektóre rażą. Mimo to ocena średnia vbo widać, że hotel zyje z wesel, chrzcin i tego typu imprez i da się wytrzymać. UWAGA ! nie polecam pokoju jednoosobowego na trzecim piętrze. Klaustrofobiczna klitka 2 x 2 metry, w ścianie mikro okno 20x30 cm. Koszmar.

Wskazówka dotycząca pokojów: Nie bierz jedynki na trzecim piętrze, porażka.
  • Data pobytu: styczeń 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, Piotr C
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2016

Bardzo dobry hotel za rozsądną cenę, śniadania dobre, pokoje czyste i zadbane. Obsługa miła i pomocna, w weekendy można się pobawić przy muzyce. Goście hotelowi głośni ale na to wpływu nie mamy.
+ za wygląd hotelu z zewnątrz

• Data pobytu: czerwiec 2016, podróż służbowa
Dziękujemy, Marcin_Uncensored
Zrecenzowano: 14 kwietnia 2016

Hotel w centrum Polski przy trasie, północ -południe czy wschód zachód. Duży parking.Tiry też widziałem. Hotel czyściutki, łazienki na poddaszu nie duże, ale wszystko jest i cieplutkie. Niedrogo. W sobotę można się pobawić. Gra zespół. Wszystkie weekendy w kwietniu spędzam w tym hotelu. imieniny swoje też

Wskazówka dotycząca pokojów: Na poddaszu jest cicho, ale mniej komfortowo. pozostałe pokoje poznam za tydzień.
  • Data pobytu: kwiecień 2016, podróż służbowa
Dziękujemy, 695JERRY
Zrecenzowano: 15 marca 2016

Hotel zadbany, nowy, bardzo dobry.
Wystrój kiczowaty, ale o gustach się nie dyskutuje. Jest czysto, obsługa bardzo sympatyczna, pokoje super. Restauracja: świeżutka, pyszna piers kurczaka nadziewana suszonymi pomidorami i serem z frytkami, surówkami za 20 złotych, łosoś z ryżem i (tu jedyny minus) warzywa na parze nie były świeże, ciemne i nieapetyczne (35zł) porcje bardzo duże. Wino Panie serują jak w najlepszych restauracjach w Warszawie (ceny odbiegają znacznie od tych warszawskich). Polecam hotel i restaurację. To prawdziwy PRYMUS.

• Data pobytu: marzec 2016, podróż służbowa
Dziękujemy, bozena1517