Radom

“Super”

Prosto z Kutra Smażalnia Ryb
Nr 2 wśród 141 Restauracje (Radom)

Byłam ostatnio na obiedzie ze znajomymi, było super!
Mila obsługa, jedzenie 'palce lizać', gorąco polecam!!!
Na pewno jeszcze tam wpadnę na obiad i to nie raz.

1  Dziękujemy, natalka21

Zrecenzowano 30 lipca 2019

Pyszne rybki i sosy. Cena adekwatna. Bardzo dobra knajpka na rybkę. Mało takich w Radomiu. Jadłem dorsza w sosie koperkowym. Delikatny i dobrze przyprawiony. Porcja duża. Frytki smaczne.

1  Dziękujemy, Łukasz W
Zrecenzowano 20 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, mila obsługa, gorąco polecam jeśli ktoś akurat jest baaardzo głodny tez dobra lokalizacja dla tych mniej głodnych na małe conieco

1  Dziękujemy, 139agis
Zrecenzowano 8 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne świeże ryby, wspaniałe dodatki, krótki czas oczekiwania na zamówienie gotowe propozycje zastanów dopasowane dla każdego podniebienia. Polecam!

2  Dziękujemy, 16aga-z
Zrecenzowano 2 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre i świeże ryby. Szybka i miła obsługa. W menu każdy znajdzie coś dla siebie. Przystępne ceny

2  Dziękujemy, Wojtek K

Prosto z Kutra Smażalnia Ryb — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Radom, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Prosto z Kutra Smażalnia Ryb? Podziel się wrażeniami!