“Najlepsza rybka w promieniu kilkuset kilometrów ”

Prosto z Kutra Smażalnia Ryb
Nr 3 wśród 120 Restauracje (Radom)
Zrecenzowano 27 września 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecam!!! Lokal serwuje znakomite i świeże ryby, których wybór jest zaskakująco duży oraz wysokiej jakości dodatki. Ceny bardzo rozsądne... Miejsce choć niepozorne z zewnątrz, bardzo pozytywnie zaskakuje wewnątrz. Panuje miła atmosfera, o którą dbają właściciele.

Dziękujemy, Michal G

Zrecenzowano 10 września 2017 z urządzeń przenośnych

Obiad wyśmienity i świeżo przyrządzony.
Na prawdę warto tutaj zjeść. Wspomnę również o rozsądnej cenie.
Szczerze polecam.

Dziękujemy, Mi Z
Zrecenzowano 3 września 2017 z urządzeń przenośnych

Smaczny pstrąg i bardzo dobry dorsz w sosie cytrynowym ze szparagami, do tego świeżutkie surówki i porcja frytek. Z czystym sumieniem mogę polecić, choć ceny nie pozwalają.

1  Dziękujemy, czajkaczubajka
Zrecenzowano 29 sierpnia 2017

Restauracja choć nie robi oszałamiającego pierwszego wrażenia (średni wystrój, mało imponujący budynek) to jedzenie ma naprawdę bardzo smaczne. Świeże, fajnie podane ryby. Jadałam tu wielokrotnie i nigdy się nie zawiodłam, nigdy nie trafiłam na coś nieświeżego. Zawsze opuszczałam to miejsce z uśmiechem na ustach po udanym obiedzie. Warto się pofatygować kilka km za Radom i smacznie zjeść. Polecam!

Dziękujemy, Karolina A
Zrecenzowano 24 sierpnia 2017

Fajna atmosfera, smaczne ryby i odpowiednie porcje. Nie ma się czym aż tak zachwycać ale w Radomiu ciężko o lepszą rybkę, więc zdecydowanie polecam.

Dziękujemy, Paweł Z

Prosto z Kutra Smażalnia Ryb — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Radom, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Prosto z Kutra Smażalnia Ryb? Podziel się wrażeniami!