“Kolacja”
La Favorita Pizzeria — recenzja

La Favorita Pizzeria
Nr 10 wśród 119 Restauracje (Radom)
Kuchnie: Włoska
Zrecenzowano 2 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Dobra pizza czas oczekiwania nie długi miła obsługa.Polecam również inne dania ale dla mnie . Jeżeli tam usiądźcie to się nie zawiedzecie.

Dziękujemy, Robert B

Zrecenzowano 17 sierpnia 2017

To jest pizzeria dla koneserów pizzy. Jeśli pizza to tylko stąd. Niestety nie miałam okazji spróbować nić innego - o, przepraszam, było wyśmienite semifreddo, które dostaliśmy z przeprosinami za zbyt długie oczekiwanie na zamówioną pizzę - bo i tak zawsze zamawiamy pizzę.

Dziękujemy, Katarzyna C
Zrecenzowano 13 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Lazanie niesmaczne, bez beszamelu, z trzema płatami lazania, głównie mięso niestety nie najlepsze.
Sałatka z krewetkami małymi szt. 8 w dodatku tych gorszej jakości. Sos do sałatki pikantny to czułam najbardziej a druga nuta smakową był kwaśny ocet chyba miał być balsamiczny ale zastąpiono go czymś imitującym go.

Dziękujemy, Bozena K
Zrecenzowano 8 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Prawdziwa włoska pizza na cienkim cieście. Bardzo dobre świeżo wyciskane soki. Miła obsługa. Wśród sieciowych gliniastych pizz zalanych ketchupem warto spróbować takiej jak we Włoszech.

Dziękujemy, Jakub S
Zrecenzowano 6 sierpnia 2017

Świetna pizza, pyszne sałatki, a mój syn uwielbia podpłomyk z przepyszną oliwą czosnkową. Znajomy z Krakowa był zachwycony sałatką z kurczakiem balsamico i pizz z borowikami. POLECAM

Dziękujemy, Anna K

La Favorita Pizzeria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Radom, Mazowieckie
Radom, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w La Favorita Pizzeria? Podziel się wrażeniami!