“Pycha burgery ”

American Dream Restaurant
Nr 18 wśród 120 Restauracje (Radom)
Opis: Restauracja amerykańska z naciskiem na wyjątkowy smak i swieżość produktów najwyższej klasy.
Zrecenzowano 28 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Najlepsze burgery w Radomiu... Mimo próby w innych miejscach z tego typu jedzeniem zawsze wracamy do American Dream. Burger nazwany jak samo miejsce zaspokoi głód nawet wielkiego faceta. Polecam!!!

Dziękujemy, Magda D

Zrecenzowano 19 stycznia 2017

Witam , podzielę się z wami moją opinią na temat tej restauracji. Obsługa miła , czas oczekiwania na jedzenie w normie do 20 min , samo jedzenie dobre pisze tu o hamburgerach ale brakuję w tym wszystkim bardziej wyrazistego smaku . Najlepsze są frytki według mnie .
Pozdrawiam

Dziękujemy, annaanna31
Zrecenzowano 14 stycznia 2017

Wszystko czego oczekuję od burgera znajduję w Radomiu, w American Dream. Dobra bułka, dobry sos, dobre mięso. Polecam!

Dziękujemy, matepard
Zrecenzowano 22 listopada 2016

Konkretne burgery, na plus możliwość wybrania stopnia wysmażenia mięsa, nie wiem skąd biorą bułki, ale smakują jakby sami je robili, bardzo dobre. Wszystko tak jak być powinno, solidne 5, polecam!

Dziękujemy, Marcin_Wx
Zrecenzowano 27 października 2016 z urządzeń przenośnych

Dobre tradycyjne burgery i nie tylko, obsługa miła ceny przystępne, na życzenie zrobią takiego jak chcesz. Przydała by się mała inwestycja w remont lokalu, ale nie jest źle. Położony w centrum

Dziękujemy, Andrzej J

American Dream Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Radom, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w American Dream Restaurant? Podziel się wrażeniami!