“Burgery z prawdziwego zdarzenia”

American Dream Restaurant
Nr 11 wśród 129 Restauracje (Radom)
Opis: Restauracja amerykańska z naciskiem na wyjątkowy smak i swieżość produktów najwyższej klasy.
Zrecenzowano 22 listopada 2016

Konkretne burgery, na plus możliwość wybrania stopnia wysmażenia mięsa, nie wiem skąd biorą bułki, ale smakują jakby sami je robili, bardzo dobre. Wszystko tak jak być powinno, solidne 5, polecam!

Dziękujemy, Marcin_Wx

Zrecenzowano 27 października 2016 z urządzeń przenośnych

Dobre tradycyjne burgery i nie tylko, obsługa miła ceny przystępne, na życzenie zrobią takiego jak chcesz. Przydała by się mała inwestycja w remont lokalu, ale nie jest źle. Położony w centrum

Dziękujemy, Andrzej J
Zrecenzowano 7 września 2016

Poprawne hamburgery, bardzo dobre burito. Byłem tam kilka razy zawsze latem więc ruch dosyć duży. Obsługa kelnerska umiarkowana. Mięso pod każdą postacią przyrządzanie bardzo dobrze

Dziękujemy, Artur M
Zrecenzowano 19 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bez wyrazu, brakuje przypraw, jednym słowem: nic specjalnego. Plus za obsługę, lokalizację i godziny otwarcia.

Dziękujemy, Maxonic
Zrecenzowano 11 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Proste jedzenie - krótka recenzja. Mięso zgodnie z zamówieniem było medium 4*.
Bułka się rozpadła 3*. Sos wodnisty i bez smaku 2*. To nie moje marzenie.

1  Dziękujemy, Sansconservateur

American Dream Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Radom, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w American Dream Restaurant? Podziel się wrażeniami!