“doskonały na nocleg tranzytowy”
Hotel E7 — recenzja

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
Hotel E7
Miejsce nr 7 wśród 10 hoteli w Radomiu
Zrecenzowano 24 sierpnia 2017

na plus muszę zaliczyć położenie (idealne na nocleg tranzytowy) i śniadanie. Obsługa bardzo miła- na recepcji przywitał nas właściciel, a śniadanie podawała jego żona.
Pewnym mankamentem jest brak restauracji w samym hotelu, a nawet w pobliżu. Musieliśmy pojechać autem, żeby coś zjeść.

Wskazówka dotycząca pokojów: Radzę unikać pokoi od strony drogi bo jest głośno. Nietety nie ma osobnych pokoi dla niepalących
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: sierpniu 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, wypoczywaj_com_pl
Zrecenzowano 15 września 2016

Bardzo dobre jedzenie i wspaniała obsługa. Warunki pokoi są ok. W mojej ocenie nie mam nic do zarzucenia. Śniadanie rano było bardzo smaczne i trzeba przyznać, że było go dużo. Przed hotelem jest spory parking i altanka. Polecam

• Data pobytu: wrześniu 2016, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, Carmen P
Zrecenzowano 2 stycznia 2016 z urządzeń przenośnych

Hotel ma dwie częśc, stara i nowa niedawno wybudowana, jesli trafisz do nowej jestes szczęściarzem pokoje sa ładne, wszystko jest nowe i przyjemnie sie tam nocuje, coprawda ściany sa cienkie i słychać co robią sąsiedzi... Jesli jednak trafisz do starej części to licz sie z tym ze w łazience śmierdzi , jest czarny grzyb w kabinie prysznicowej, drzwi sa cienkie z kartonu a o 4 mogą cie obudzić Romowie którzy czesto tam nocują. Właściciel nie zna sie na obsłudze klienta , wybudował nowa cześć hotelu ale najchętniej by jej nie wynajmował, bedzie cie namawiał na pokój w starej części bo nowe pokoje trzeba oszczędzać. Ogrzewanie włączane tylko na noc, terminal do obsługi kart rownież włączany na życzenie ... Oszczędność na każdym kroku. Nie polecam

Data pobytu: listopadzie 2015, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, Robert M
Zrecenzowano 1 tydzień temu z urządzeń przenośnych

Data pobytu: styczniu 2018, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Victoria M
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Radom)
w odległości 3,8 km
Hotel Glass
Nr 5 z 10 w lokalizacji Radom
Liczba recenzji: 23
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Hotel E7? Podziel się wrażeniami!

Hotel E7 — dodatkowe informacje

Adres: Czarnieckiego 70, Radom 26-600, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Centralna > Mazowieckie > Radom
Styl hotelu:
Miejsce nr 7 wśród 10 hoteli w Radomiu
Zakres cen: 113 zł–147 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:1-gwiazdkowy — Hotel E7 1*
Liczba pokoi: 15
Oficjalny opis (dostarczony przez hotel):
HOTEL E7 położony jest przy międzynarodowej trasie E7 w Radomiu. Umożliwia to wygodny dojazd do Warszawy. Usytuowany jest w oodległości około 1 km od centrum Radomia. Naszym atutem są komfortowo wyposażone pokoje, miła i profesjonalna obsługa, a wszystko za atrakcyjną cenę. Wnętrza są estetyczne i funkcjonalne, zapewniające gościom miły i wygodny wypoczynek ... więcej   mniej
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Hotel E7. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?