Zrecenzowano: 27 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

To ze w Radomiu nie ma przyzwoitego hotelu wie każdy. Trzeba brać to co jest, np Gromadę. Czad zatrzymał się tu dobre 15 lat temu. Więcej nie da się napisać niestety. Wyposażenie stare, łazienka nie wspomnę. Jedyne na plus to przemiła Pani ma recepcji, która z chęcią wskazała mi najważniejsze zabytki Radomia ( wiem to śmieszne, Radom i zabytki hehehe:). Jak jest każdy widzi, nie ma cudów.
Pozdrawiam

Termin pobytu: sierpień 2016
Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, Łukasz Ł
Zrecenzowano: 18 grudnia 2016

Czas zatrzymal sie w miejscu. Chociaż jest czysto to już nienowocześnie. Obszerne pokoje z kasycznym wyposażeniem bez polotu i stare telewizory, które juz znikaja powoli z naszych domów- a co dopiero z hotelu. Śniadanie dosyć skromnie. Raczej bardzo krone i czas oczekiwania na dania gorące trwa ok 15 minut. Gości na śniadaniu było ok 10 wiec nie rozumiem o co chodzi. Restauracja juz zupełnie zatrzymała się w czasie a bar nocny ma wyposażenie z Mini baru. Tutaj juz chyba tylko desperat przyjdzie na piwo.
Co jeszcze płatny parkig przychotelowy 20 zł. Po co, nie lepiej doliczyć co ceny pokoju ?

Termin pobytu: grudzień 2016
Dziękujemy, Barada107
Zrecenzowano: 15 października 2016

Zarówno przestrzeń w pokoju jak i obsługa na piątkę.
Jedzenie smaczne, śniadania przyzwoite jeśli chodzi o wybór.
Jedyny minus to dość nieszczelne okna co generuje hałas, ale też niską temperaturę.
W łazience brak suszarki. Niemniej polecam.

Wskazówka dotycząca pokoi: Ciszej jest po stronie stadionu.
Termin pobytu: październik 2016
Dziękujemy, KSIK S
Zrecenzowano: 13 lipca 2016

Czysta pościel i wygodne łóżko. Woda mineralna w pokoju i szybki internet - to pozytywy. Niestety jest to już dość stary hotel i wszystko jest podniszczone. Dużo kurzu w pokoju, brudne firanki. Śniadania średnie... na stołach dekoracje weselne. Ważniejsza jest świeżość wędlin...

Termin pobytu: lipiec 2016
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, belferewa
Zrecenzowano: 27 maja 2016 z urządzeń przenośnych

Duzy pokój ale ciemny.lazienka nie była najczystsza w dodatku cały czas było w niej czuć papierosowy dym.drzwi do pokoju przeżyły chyba nie jedno wyważanie. Miałem nadzieję że śniadanie uratuje sytuacje ale nie.maly wybór i mały stół jak na tyle osób. WiFi słabe

Termin pobytu: maj 2016
Typ podróży: Podróż służbowa