Zrecenzowano: 18 grudnia 2016

Czas zatrzymal sie w miejscu. Chociaż jest czysto to już nienowocześnie. Obszerne pokoje z kasycznym wyposażeniem bez polotu i stare telewizory, które juz znikaja powoli z naszych domów- a co dopiero z hotelu. Śniadanie dosyć skromnie. Raczej bardzo krone i czas oczekiwania na dania gorące trwa ok 15 minut. Gości na śniadaniu było ok 10 wiec nie rozumiem o co chodzi. Restauracja juz zupełnie zatrzymała się w czasie a bar nocny ma wyposażenie z Mini baru. Tutaj juz chyba tylko desperat przyjdzie na piwo.
Co jeszcze płatny parkig przychotelowy 20 zł. Po co, nie lepiej doliczyć co ceny pokoju ?

Termin pobytu: grudzień 2016
Dziękujemy, Barada107
Zrecenzowano: 15 października 2016

Zarówno przestrzeń w pokoju jak i obsługa na piątkę.
Jedzenie smaczne, śniadania przyzwoite jeśli chodzi o wybór.
Jedyny minus to dość nieszczelne okna co generuje hałas, ale też niską temperaturę.
W łazience brak suszarki. Niemniej polecam.

Wskazówka dotycząca pokoi: Ciszej jest po stronie stadionu.
Termin pobytu: październik 2016
Dziękujemy, KSIK S
Zrecenzowano: 13 lipca 2016

Czysta pościel i wygodne łóżko. Woda mineralna w pokoju i szybki internet - to pozytywy. Niestety jest to już dość stary hotel i wszystko jest podniszczone. Dużo kurzu w pokoju, brudne firanki. Śniadania średnie... na stołach dekoracje weselne. Ważniejsza jest świeżość wędlin...

Termin pobytu: lipiec 2016
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, belferewa
Zrecenzowano: 27 maja 2016 z urządzeń przenośnych

Duzy pokój ale ciemny.lazienka nie była najczystsza w dodatku cały czas było w niej czuć papierosowy dym.drzwi do pokoju przeżyły chyba nie jedno wyważanie. Miałem nadzieję że śniadanie uratuje sytuacje ale nie.maly wybór i mały stół jak na tyle osób. WiFi słabe

Termin pobytu: maj 2016
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Adam K
Zrecenzowano: 7 marca 2016

Sam nocleg w hotelu oceniam jako bardzo dobry, czystośc i jakość na dobrym poziomie. Jestem zadowolona z wyboru jednak cena mogła byc niższa jak na standard hotelu. Mimo wszystko polecam jeśli ktos potrzebuje spokoju, ciszy i miłej obsługi :-)

Termin pobytu: marzec 2016
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi