“Deser i wino z dziewczyna”

Enoteka Winiarnia Verona
Nr 26 wśród 119 Restauracje (Radom)
Kuchnie: Włoska
Zrecenzowano 16 marca 2017

Jezeli twoja ukochana lubi slodkosci to musisz ja tam zabrac na deser i wino. Nie pamietam nazwy deseru ale jest to taki zapiekany nalesnik-tortilla z nutella i mascarpone. Do tego butelka wina krew judasza. Polecam

1  Dziękujemy, Andrzej_Cipacha
Napisz recenzję

Zrecenzowano 19 grudnia 2016 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce kameralne z doskonałym winem i dobra kuchnia.
Kameralna atmosfera subtelna włoska muzyka w tle powoduje,że chce się tam wracać. Polecam na wypad z rodziną znajomymi.

Dziękujemy, Grzesiek N
Zrecenzowano 28 lipca 2016

Smaczne jedzenie, szczególnie desery. Wino dobre i w bardzo korzystnej cenie. O dobrą atmosferę dba Pan kelner - chyba właściciel lokalu. Polecam zakupić butelkę do domu. Bardzo przyjemne miejsce na spotkania rodzinne.

Dziękujemy, Workaholic-m
Zrecenzowano 29 czerwca 2016

Można tu nabyć jak i skosztować doskonałe wina korzystając z porad miłej i fachowej obsługi. Do wybranego trunku można również przekąsić co-nieco.

Dziękujemy, Ireneusz S
Zrecenzowano 5 czerwca 2016

Ciekawa selekcja win i fajna atmosfera. Nie spodziewaliśmy się takiego fajnego lokalu. Miła niespodzianka.

Dziękujemy, Imelia I

Enoteka Winiarnia Verona — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Radom, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Enoteka Winiarnia Verona? Podziel się wrażeniami!