“Polecam ”
Karczma Cuda Wianki — recenzja

Karczma Cuda Wianki
Nr 1 wśród 6 Desery (Radom)
Opis: Karczma Cuda Wianki położona jest na malowniczej polanie pod lasem w Goździe (w połowie drogi między Radomiem i Zwoleniem). Nawiązując architekturą i wystrojem do kultury tatrzańskiej, przenosi nas w klimatyczne rejony, skąd czerpiemy inspirację i pozytywną energię. Swoisty mariaż stylów—góralskiego i miejskiego stworzył wyśmienitą mieszankę serwowaną Państwu. Klimat wnętrza tworzy ciepłą atmosferę sprzyjającą spotkaniom z bliskimi przy pysznym jadle. Już od wejścia uraczeni zostajemy widokiem wieńców malowanych na ścianach i tych ręcznie plecionych, stylowymi zasłonami w oknach oraz przyjaznym oświetleniem, które wieczorem nadaje temu miejscu wiele uroku. Wyjątkowe położenie Karczmy sprzyja biesiadowaniu—z dala od gwaru miasta, niemalże na łonie przyrody. Piękne duże okiennice pozwalają poczuć się częścią natury. Oferujemy również miejsca na świeżym powietrzu, z frontu—na tarasie i z tyłu budynku. Do dyspozycji naszych Gości jest również obszerny parking. Cuda Wianki oferują kuchnię polską z góralską nutą w wysublimowanej oprawie i przystępnej cenie. Jak wieść niesie, w całej okolicy, nie ma bardziej sielankowego miejsca od Karczmy Cuda Wianki. Jest to zasługa polskiego, finezyjnego, ale swojskiego folku, który swym czarem zjednuje sobie Gości.
Zrecenzowano 26 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Jedzenie świeże, smaczne i ładnie podane.
Każdy znajdzie tak coś dla siebie.
Osobiście nie lubię jedzenia karczmowego a tam zawsze coś fajnego znajduje dla siebie. Oby tak dalej

Dziękujemy, Marzena G

Zrecenzowano 26 lipca 2017

Miła obsługa jest dużym plusem. Dobre miejsce na spotkanie ze znajomymi, ale też na rodzinny obiad. Jedzenie dobre, duże porcje ( czasem aż za duże). Warto wziąć zupę i drugie danie na dwie osoby i człowiek wyjdzie najedzony :)

Dziękujemy, Monika W
Zrecenzowano 25 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Generalnie rzecz ujmując jedzenia jest bardzo dużo (wielkość porcji), ale ceny są średnio konkurencyjne, obsługa niezwykle miła, lokal naprawdę ładny z góralskim klimatem. Na plus trzeba dodać ze można wziąć jedzenie na wynos co szczególnie w przypadku dzieci jest bardzo korzystne. Polecam

Dziękujemy, Sirk99
Zrecenzowano 28 czerwca 2017

Świetna restauracja z pysznym jedzeniem, super porcje, na zewnątrz plac zabaw dla dzieci- nawet moja wybredna córcia była zadowolona. Polecam pyszny koktail szpinakowo - bananowy, pierogi i rosół.

Dziękujemy, Alicjaw80
Zrecenzowano 26 maja 2017

Skusiła mnie nazwa i się nie zawiodłem! Jedzenie smaczne i warte swojej ceny. Jadłem flaki oraz pierogi ruskie i zapłaciłem 22zł. Błyskawiczna i miła obsługa podawała Dania bez zbędnej zwłoki. Polecam z całą odpowiedzialnością.

Dziękujemy, Mariusz N

Karczma Cuda Wianki — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Radom, Mazowieckie

Radom, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Karczma Cuda Wianki? Podziel się wrażeniami!