“Jak we Włoszech!”
Mamma Mia — recenzja

Mamma Mia
Nr 25 wśród 141 Restauracje (Radom)
Kuchnie: Włoska
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dla mnie wizyta w Mamma Mia to powrót do wspomnień z Rzymu i Sardynii - wystrój sprzed 15 lat, nie przesadnie sterylnie,z nieśpieszna obsługa, dość wysokie ceny oraz... pyszne jedzenie!!! Zdecydowanie najlepsza włoska restauracja w mieście że wszystkimi cechami typowymi dla Italii. To wszystko ma swój urok, trzeba tylko podejść z dystansem i na chwilę wyluzować oraz odpuścić naszą polską musztrę. Moim zdaniem najlepsza i jedyna włoska pizza w mieście, doskonałe owoce morza, rewelacyjne makarony jakich nie zjedzie nigdzie indziej w Radomiu. Polecam wszystkim!

Dziękujemy, hisuzy765

Zrecenzowano 27 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Wrażenie pierwsze: różowy budynek przy ruchliwej ulicy. A środek: Starodawny wystrój, nieposprzątane stoliki, pełne okruchów po poprzednich gościach, choć było około 13.00 i dopiero się otwierała ta restauracja i poczuciu kurzu wszędzie.
A jedzenie - duże porcje - bardzo! I jedzenie dość smaczne, choć nie moje klimaty połączeń smakowych. Focaccia - świetna!
Ja nie jestem fanką, ale może to miejsce dla innych.

Dziękujemy, Zakopis
Zrecenzowano 28 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo dobre. Czyściutko. Jedna gwiazdka mniej, za obsługę... trochę zakręcony mlody człowiek.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, piotr5432
Zrecenzowano 5 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie świeże i bardzo smaczne, składniki typowo włoskie lokal bardzo przyjemny, miła obsługa fajny wystrój z klimatem i włoską muzyką odwiedźcie konieczne.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, agnieszkak16
Zrecenzowano 29 października 2018

Bardzo dobra pizza, na cieniutkim cieście, ze świeżymi dodatkami. Obsługa w porządku, lokal bardzo przytulny. Na pewno tam jeszcze wrócę.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, KarolinaT367

Mamma Mia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Radom, Mazowieckie

Radom, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Mamma Mia? Podziel się wrażeniami!