“Najlepsza pizza w Radomiu”
Mamma Mia — recenzja

Mamma Mia
Nr 26 wśród 134 Restauracje (Radom)
Kuchnie: Włoska
Zrecenzowano 23 czerwca 2018

Super wyżywienie, kultura, czysto, duża staranność. Wszystko naj, poza lokalizacją, która jest nijaka. Z balkonu widok na ruchliwą ulicę.

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, buli1983

Zrecenzowano 1 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Do restauracji trafiliśmy przypadkiem i za pośrednictwem aplikacji TripAdvisor. Pomimo 10tego miejsca przekonała Nas karta. Menu wydawało się eleganckie i zachęcające a , że jesteśmy wielkimi fanami włoskiej kuchni postanowiliśmy spróbować dań w Waszym ristorante.
Przystawki : włoska kiełbaska - świetna z dodatkiem warzyw oraz grillowana ośmiornica ( niestety tu wystąpił błąd ponieważ zamawiałam coś innego a różnica w cenach znaczna) natomiast nie zwróciłam kelnerowi uwagi ponieważ było warte swojej ceny- ośmiornica miękka , smaczna. Pasty : Spaghetti alla Carbonara - super , Linguine con frutti di mare - smaczne. Świetna kawa i miła obsługa . Jedyny minus jest taki iż personel nie kryje się z przekleństwami które było słychać na sali.
Na przepyszne makarony na pewno wrócimy :)

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, Biala15
Zrecenzowano 28 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Najlepsza restauracja włoska w Radomiu:)pyszna pizza i makarony.Elegancka restauracja,profesjonalna obsługa,duży wybór win.

Termin wizyty: listopad 2017
Dziękujemy, PaulinaK5682
Zrecenzowano 26 października 2017 z urządzeń przenośnych

Już od jakiegoś czasu miałam ochotę tu zajrzeć. Wspomniałam o tym mężowi i doczekałam się niespodzianki w rocznicę ślubu. Jakież było nasze zaskoczenie, gdy po wejściu do lokalu, kelner zaprowadził nas do stolika na którym było serduszko z płatków róż! No kicz i pełnia szczęścia w jednym :) do sedna... na przystawkę wjechały: carpaccio z łososia dla mnie i grzanki z mozzarellą - łosoś był pyszny i było go dużo. Grzanki męża były ok. Dania główne: ravioli ze szpinakiem i ricottą w sosie śmietanowym a dla męża stek z polędwicy w sosie z pieprzem. Ravioli śni mi się po nocach - przepyszne... tak miękkie i idealnie kwadratowe... ogromna porcja, mimo dużego głodu podzieliłam się z mężem. Nie jestem raczej mięsożerna ale stek, którego spróbowałam z mężowego talerza był fenomenalny. Gdybym tylko miała miejsce to skusiłabym się na deser, no ale cóż... następnym razem. A na pewno będzie następny raz!
Jest tylko jeden minus tej knajpy - cent są bardzo wysokie jak na to miasto. Ale chyba warto!

Termin wizyty: październik 2017
Dziękujemy, Joanna D
Zrecenzowano 4 września 2017 z urządzeń przenośnych

Najlepsza restauracja w całym Radomiu. Jedzenie przepyszne, obsługa na najwyższym poziomie. Polecam każdemu kto uwielbia kuchnie włoską i owoce morza.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, Aleksandra G

Mamma Mia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Radom, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Mamma Mia? Podziel się wrażeniami!