“Warto odwiedzić ”
Mamma Mia — recenzja

Mamma Mia
Nr 28 wśród 130 Restauracje (Radom)
Kuchnie: Włoska
Zrecenzowano 20 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Ceny bardzo wysokie jak na Radom, zamówiliśmy zupkę Minestrone, lasagne i danie z łososiem, pieczonymi ziemniaczkami i grillowanymi warzywami. Rachunek wyniósł 93,00 zł

Zupa: dobry rosołek z warzywami. Zaskoczyła nas wielość porcji. Za 12 zł otrzymaliśmy duży talerz, którego zawartością najadły się dwie dorosłe osoby. Polecamy

Lasagne: przyjemnie wyczuwalny sos beszamelowy sprawia ze zapiekanka jest naprawdę bardzo dobra. Do tego dobrze wypieczony ser i miękkie płaty makaronu z mięsem i sosem pomidorowym tworzą godne polecenia danie.

Łosoś: narzeczony stwierdził ze był Ok :) z moich obserwacji, walczył dzielnie z ościami ale zjadł cała porcje.

Pieczone warzywa: dostaliśmy je zimne, za cenę 16 zł niestety porcja warzyw zdecydowanie za mała.

Pieczone ziemniaczki: zgodnie z informacją kelnerki, ziemniaki są wcześniej ugotowane. Jednak do pieca z rozmarynem zostały wstawione dopiero po naszym zamówieniu. Uważamy że jako dodatek były dobre i warte zamówienia.

Reasumując, w daniach kucharz troszkę przesadza z ilością oleju. Miejsce nie należy do najtańszych jednak jedzenie było akceptowalne.

Dziękujemy, Karolina B

Zrecenzowano 17 sierpnia 2017

Na to carpaccio to do Radomia warto specjalnie przyjechać. Zabrać rodzinę i znajomych. Włosi mogą się uczyć.

Dziękujemy, Katarzyna C
Zrecenzowano 1 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Przepyszna zupa z owocami morza ! Polecam gorąco ! Klimat miejsca godny polecenia na kolacje z partnerka/ partnerem

1  Dziękujemy, Marta O
Zrecenzowano 19 lutego 2017

niech nie zrazi Was festyniarki wystroj, tak bliski temu, co znacie z typowych wloskich knajpek. Niech wloskie motto przewodnie "nie spieszymy sie", blyszczace dumnie w arcydlugim czasie oczekiwania na niemal wszystko, od podania karty po dania, na rachunku skonczywszy bedzie dobrym preludium do smakow. Smakow naprawde dobrych. Zeby nie powiedziec zadziwiajaco dobrych. Skuszeni recenzja Krytyki Kulinarnej zdecydwoalismy sie na podplomyk z serem owczym (wyborny), zupe rybna (tresciwa, zapamietywalna, swietna) i penne z losoiem (dobre, al dente, porcja ogromna). Wszystko proste w formie, silne dobrym skladnikiem i swiezoscia. Fani dobrego, wloskiego domowego jedzenia, ze wszystkimi arybutami tegoz i swojska tvp2 na ekranie telewizora beda zadowoleni. Chytrzy z Radomia raczej nie - ceny do najnizszych nie naleza.

1  Dziękujemy, Artur W
Zrecenzowano 18 lutego 2017

restauracja jest świetna, rewelacyjne jedzenie i obsługa. obsługa to zresztą inna historia, bo ci młodzi sympatyczni ludzie wyjątkowo są na właściwym miejscu, doskonale wiedzą co robią, robią to profesjonalnie i można całkowicie polegać na ich poradach dotyczących serwowanych dań czy napojów. i są to naprawdę włoskie dania a nie udające je.

Dziękujemy, Andrzej L

Mamma Mia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Radom, Mazowieckie
Radom, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Mamma Mia? Podziel się wrażeniami!