“Najlepsze carpaccio w Radomiu.”
Mamma Mia — recenzja

Mamma Mia
Nr 64 wśród 120 Restauracje (Radom)
Kuchnie: Włoska
Zrecenzowano 17 sierpnia 2017

Na to carpaccio to do Radomia warto specjalnie przyjechać. Zabrać rodzinę i znajomych. Włosi mogą się uczyć.

Dziękujemy, Katarzyna C

Zrecenzowano 1 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Przepyszna zupa z owocami morza ! Polecam gorąco ! Klimat miejsca godny polecenia na kolacje z partnerka/ partnerem

1  Dziękujemy, Marta O
Zrecenzowano 19 lutego 2017

niech nie zrazi Was festyniarki wystroj, tak bliski temu, co znacie z typowych wloskich knajpek. Niech wloskie motto przewodnie "nie spieszymy sie", blyszczace dumnie w arcydlugim czasie oczekiwania na niemal wszystko, od podania karty po dania, na rachunku skonczywszy bedzie dobrym preludium do smakow. Smakow naprawde dobrych. Zeby nie powiedziec zadziwiajaco dobrych. Skuszeni recenzja Krytyki Kulinarnej zdecydwoalismy sie na podplomyk z serem owczym (wyborny), zupe rybna (tresciwa, zapamietywalna, swietna) i penne z losoiem (dobre, al dente, porcja ogromna). Wszystko proste w formie, silne dobrym skladnikiem i swiezoscia. Fani dobrego, wloskiego domowego jedzenia, ze wszystkimi arybutami tegoz i swojska tvp2 na ekranie telewizora beda zadowoleni. Chytrzy z Radomia raczej nie - ceny do najnizszych nie naleza.

1  Dziękujemy, Artur W
Zrecenzowano 18 lutego 2017

restauracja jest świetna, rewelacyjne jedzenie i obsługa. obsługa to zresztą inna historia, bo ci młodzi sympatyczni ludzie wyjątkowo są na właściwym miejscu, doskonale wiedzą co robią, robią to profesjonalnie i można całkowicie polegać na ich poradach dotyczących serwowanych dań czy napojów. i są to naprawdę włoskie dania a nie udające je.

Dziękujemy, Andrzej L
Zrecenzowano 9 lutego 2017

No cóż. Dzisiaj zdecydowałem się zjeść pizze w Mamma Mia. Nie pierwszy raz wybrałem tą restaurację i szczerze muszę przyznać, że pizze mają jedną z lepszych w Radomiu, risotto też niczego sobie. Dzisiejszy wieczór niestety zaczął się źle, a skończył się katastrofalnie. Na kartę dań musiałem czekać kilka minut, pomimo że klientów naprawdę nie było sporo. Bywałem kiedy restauracja była prawie pełna. Zamówiłem pizze i spokojnie czekałem... i czekałem... i czekałem! Po 20 minutach zapytałem kelnerkę za ilę będzie moje zamówienie. Kelnerka odpowiedziała, że myśli iż pizza jest już w piecu. Na co poprosiłem, żeby sprawdziła i dała mi znać. Wróciła po chwili i powiedziała, że "będzie za 5 minut". Po 30 minutach czekania wyszedłem z restauracji, informując, że dłużej czekać nie będę. Szczerze powiem, że szkoda, bo jedzenie jest OK, ale niestety szef nie ma szczęścia, albo może nie potrafi odpowiednio wyszkolić obsługi, żeby w takich przypadkach jednak powiedzieć szczerze ile się będzie czekało na zamówienie, czy może nawet jak to jest w ekskluzywnych restauracjach zrekompensować długi okres czekania na zamówienie. Niestety, w tej restauracji wiecznie się czeka, jak czytam inne komentarze to ludzie również narzekają na obsługę. To jest moja druga recenzja tej restauracji. W poprzedniej również narzekałem na obsługę (wtedy kelnera i czekanie na rachunek). Następnej recenzji nie będzie

1  Dziękujemy, DawidROSA

Mamma Mia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Radom, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Mamma Mia? Podziel się wrażeniami!