“Polecam”
Czarny Kot — recenzja

Czarny Kot
Nr 31 wśród 120 Restauracje (Radom)
Kuchnie: Kawiarnia
Zrecenzowano 29 marca 2017

Nie jadam często w Czarnym Kocie a zazwyczaj zamawiam sałatkę z kurczakiem, którą polecam. Jest smaczna, pożywna i mam nadzieję zdrowa :)

Dziękujemy, Maciej H

Zrecenzowano 24 października 2016 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, i to bez wzgledu na rodzaj posilku. Polecam tez koktajle ktore rowniez sa bardzo smaczne. Dobre miejsce na wizyte szczegolnie kiedy jest ogrodek na zewnatrz poniewaz w srodku jest nie za duzo stolikow. Mimo to goraco polecam.

Dziękujemy, Bartosz Z
Zrecenzowano 25 września 2016

Rozległe menu, dobra obsługa (czasem trzeba dłużej czekać na podanie menu), dobre ceny, ładnie, dobra lokalizacja.

Dziękujemy, Czarek G
Zrecenzowano 10 maja 2016 z urządzeń przenośnych

Byłam dwa razy, piłam pyszne kawy, moi znajomi rowniez byli zadowoleni z czekolad i deserów lodowych, warta polecenia :)

Dziękujemy, kiniaslife
Zrecenzowano 3 kwietnia 2016

Byłam w Czarnym Kocie już kilka razy.

Niewielka, bardzo przytulna i ładnie udekorowana przestrzeń.
Oferują dobre herbaty i niezłą kawę, niestety nie mogę nic powiedzieć na temat jedzenia, ponieważ nie ma opcji dla osób z nietolerancjami, ale znajomi, którzy tam jedli byli zadowoleni.

Do poprawienia mogłaby być obsługa klienta, która obecnie jest dość powolna.
Ostatnim razem siedzieliśmy ze znajomymi przez kilka godzin przy pustych szklankach, a kelnerka nie podeszła do nas ani razu, żeby posprzątać stolik lub zapytać czy podać coś jeszcze, zamiast tego grała na komórce przez większość czasu.

Dziękujemy, Adriana L

Czarny Kot — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Radom, Mazowieckie

Radom, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Czarny Kot? Podziel się wrażeniami!