“Spoko miejsce”
Czarny Kot — recenzja

Czarny Kot
Nr 32 wśród 119 Restauracje (Radom)
Kuchnie: Kawiarnia
Zrecenzowano 24 października 2016 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, i to bez wzgledu na rodzaj posilku. Polecam tez koktajle ktore rowniez sa bardzo smaczne. Dobre miejsce na wizyte szczegolnie kiedy jest ogrodek na zewnatrz poniewaz w srodku jest nie za duzo stolikow. Mimo to goraco polecam.

Dziękujemy, Bartosz Z
Napisz recenzję

Zrecenzowano 25 września 2016

Rozległe menu, dobra obsługa (czasem trzeba dłużej czekać na podanie menu), dobre ceny, ładnie, dobra lokalizacja.

Dziękujemy, Czarek G
Zrecenzowano 10 maja 2016 z urządzeń przenośnych

Byłam dwa razy, piłam pyszne kawy, moi znajomi rowniez byli zadowoleni z czekolad i deserów lodowych, warta polecenia :)

Dziękujemy, kiniaslife
Zrecenzowano 3 kwietnia 2016

Byłam w Czarnym Kocie już kilka razy.

Niewielka, bardzo przytulna i ładnie udekorowana przestrzeń.
Oferują dobre herbaty i niezłą kawę, niestety nie mogę nic powiedzieć na temat jedzenia, ponieważ nie ma opcji dla osób z nietolerancjami, ale znajomi, którzy tam jedli byli zadowoleni.

Do poprawienia mogłaby być obsługa klienta, która obecnie jest dość powolna.
Ostatnim razem siedzieliśmy ze znajomymi przez kilka godzin przy pustych szklankach, a kelnerka nie podeszła do nas ani razu, żeby posprzątać stolik lub zapytać czy podać coś jeszcze, zamiast tego grała na komórce przez większość czasu.

Dziękujemy, Adriana L
Zrecenzowano 16 stycznia 2016

Długo czekaliśmy latem na ciasto oraz deser (zdążyłam zjeść ciastko zanim mąż dostał deser). Fakt, że było dużo ludzi, ale to nie usprawiedliwia. Deser też taki sobie.

Dziękujemy, kropiszcze

Czarny Kot — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Radom, Mazowieckie

Radom, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Czarny Kot? Podziel się wrażeniami!