“Uczta dla podniebienia z drobnymi mankamentami”
Restauracja Pasja — recenzja

Restauracja Pasja
Nr 9 wśród 119 Restauracje (Radom)
Kuchnie: Europejska
Zrecenzowano 26 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Rodzinna kolacja w resturacji Pasja to całkiem dobry pomysł. Wiele rzeczy mozna powiedziec o tym miesjcu dobrych ale rowniez do paru mozna się przyczepić. Zarezerowałam stolik w resturacji z okazji rocznicy ślubu moich rodziców dla najbliższej rodziny na 7 osob. Podczas rozmowy telwfonicznej obsluga powiedzieła, że nie ma najmniejszego problemu. Kiedy weszliśmy do resturacji wspomnilismy o rezerwacji. Kelnerka wskazała nam dosyć mały stolik 6 osobowy? Przypomnielismy ze jest nas 7 osob wtedy musilismy poczekac chwie ba polaczenie stołów i zajecie miejsc. Niby drobnostka jednak przychodzac do resturacji z takimi cenami i na takim poziomie takie rzeczy powinny być juz od razu naszykowane i czekać na zapowiedzinych gości. W dodtaku nie bylo ruchu wiec skopokjnie mozna było to zrobić przed naszym przyjściem. Co do jedzenia wybór jest naprawdę spory i jest sie nad czym zastanawiać. Dobrym wyborem była zupa tajska z mulami, która byla genialnir doprawiona. Trochę gorzej jezeli chodzi o krewetkowa z mlekiem kokosowym. Tytaj oprocz ostrego smaku raczej nic wiecej nie da sie powiedzieć. Zaskakujac byla tez roznica w wielkosci zup. Tajska wygladała na 2 razy wieksza od krewetkowej. Jezlie chodzi o dania główne to miesne jak i ryby zasługują na ogromna pochwałe. Dorsz- spora porcja, delikatny i bardzo dobry. Sandacz -chrupiąca skorka i delikatny. Cielecina -ogromny kawał miesa i przepyszna. Duze show zrobiła poledwica na gorącym kamieniu ktora smazylo sie samemu -super pomysł. Niestety makaron orecchietta z wieprzowina chociaz tania to nie warta swoich pieniedzy. Dziwne kuleczki wieprzowiny psuły wszytsko. Moznaby je zastalic plastrami smazonej i byloby lepiej. Jezli chodzi o deser do serdecznie polecam szczegolnie dla maniakow kokosow lody kokosowe w kokosie - po prostu bajeczne. Super konsystencja i wiórki kokosa.
Wracajac do mankamentów to mozna wymienić pare:
1. Mały parking - trudno zaparkować i praktycznie nie ma gdzir tego zrobić.
2. Obsluga kelnerka - poza czekaniem na ZAREZEROWOWNY stolik mozna sie doczepic do paru drobnostek jak np zbieranie talerzy gościom ktorzy skonczyli jesc gdy inni przy stole jeszvze jedza.
Powinno sie zwrocic na uwage na doszkolenie kelenrów bo szkoda mieć takie braki z takim dobrym jedzeniem.
3. Dbanie o szczegóły - to byla niemiła niespodzianka ale kiedy zasiedlismy do stołu ?swieżo nakrytego? do jednej z serwetek byla przyklejona guma po poprzednim gościu. Takie szczegóły powinny być zauważone przez klenera bo do niego nalezy obowiazek sprzatania po poprzednich klientach. W kazdym razir niemila niespodzianka. Dobrze, ze zauwazylismy to przed jej uzyciem.

3  Dziękujemy, klaudia t
Napisz recenzję

Zrecenzowano 17 sierpnia 2017

Jedzenie naprawdę na wysokim poziome i widać, że przygotowywane z pasją. O obsłudze nie będę pisać, bo jedzenie jest dobre. Choć nie tanie.

Dziękujemy, Katarzyna C
Zrecenzowano 17 lipca 2017

Jeżeli nie chce się zawieść to wybieram się do tego lokalu. Oprócz idealnej pizzy z pieca to pozostałe dania są również smaczne. Oprócz tradycyjnych dań kucharz eksperymentuje z dużym sukcesem. Minus dla mnie jest otoczenie przy ruchliwej ulicy z małym zapleczem ogródka. Obsługa niby profesjonalna brakuje tylko trochę uśmiechu i osobowości.

Dziękujemy, ewnam
Zrecenzowano 6 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Niezla restauracja. Jedzenie ok, ale nie powalilo mnie. Niezly kacik dla dzieci, mozna spokojnie porzucic potomka, bedzie mial sie czym zajac.

Dziękujemy, Bunchuu
Zrecenzowano 9 lutego 2017

Przyznam szczerze, że bardzo, ale to bardzo niechętnie wybrałem się do restauracji PASJA. Niestety, ale fioletowy kolor niezbyt dobrze mi się kojarzył i długo nie mogłem się zmusić, aby iść do PASJI! W skrócie ... ? Opłacało się! Naprawdę!
Zamówiłem steka i był rewelacyjny. Za drugim razem zamówiłem pizze i też uważam, że była dobra, a przyznam się, że jestem smakoszem włoskich dań!
Wystrój, obsługa i przede wszystkim jedzenie naprawdę na najwyższym poziomie. Do tego jeszcze od jakiegoś czasu dochodzi otwarta kuchnia, gdzie można zobaczyć jak posiłek jest przygotowywany! Szczerze polecam PASJĘ i pewnie będę jeszcze nie raz ich gościem! :)

Dziękujemy, DawidROSA

Restauracja Pasja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Radom, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Restauracja Pasja? Podziel się wrażeniami!