“Nie polecam, omijać z daleka”
Fondo — recenzja

Fondo
Nr 43 wśród 129 Restauracje (Radom)
Kuchnie: Fusion
Zrecenzowano 25 listopada 2017

Zacznę od obsługi - kelnerki w ogólnie nie zajmują się klientami, trzeba się nieźle namocować by ktokolwiek podszedł do twojego stolika. Na zamówienie również trzeba czekać bardzo długo.
Sam wystrój również pozostawia wiele do życzenia. Na ścianach brakuje jedynie jeleni na rykowisku i byśmy mieli kwintesencję kiczu i braku estetyki.
Co do samych posiłków - zamówiłem dobrze wysmażonego steka (tak, jestem dziwny), po dłuższym czasie oczekiwania dostałem kawał mięsa obsmażony z zewnątrz, jednak zimny i surowy w środku. Po zwróceniu uwagi po dosłownie 5 minutach miałem ponownie ten sam kawałek mięsa, tylko tym razem spalony miotaczem płomieni...

Dziękujemy, Marcin P

Zrecenzowano 4 września 2017

Brudne obrusy nie posprzątane stoliki kelnerki nie zainteresowane gośćmi. Czas oczekiwania dość długi ,jedzenie nie przygotowane od ręki. Podane sushi zalatywało strasznie octem a rolki były ćtapowate. Herbata w torebce .Beznadziejna buda.

Dziękujemy, Dorota D
Zrecenzowano 24 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Kiedy jestem w Radomiu prawie zawsze wpadam do Fondo. Jedzenie jest bardzo dobre zarowno polskie jak i japonskie. Ostatnio wybralam zestaw sushi pt. Set grill bylo naprawde dobre (jesli ktos nie lubi sushi ze swiezych ryb to jest swietny wybor, bohaterem jest grillowany łosos), dodatkowo reszta rodzinki zamowila krewetki w tempurze, placek po wegiersku i pappardelle z grzybami. Super smakowalo wszystkim. I tak jest za kazdym razem! Obslugiwala nas mila pani kelnerka, nic dodac nic ujac. Polecam ;)) z czystm sumieniem

Dziękujemy, Kasia J
Zrecenzowano 21 lutego 2017

Nie polecam restauracji, niemiła obsługa z informacji od osób wcześniej tam pracujących dowiedziałam się, że jedzenie tam podawane jest nieświeże nie wiem ile w tym prawdy. Natomiast kelner najstarszy mimo zastrzeżeń innych klientów ciagle tam pracuje, restauracja nic z tym nie robi. Kelner wybiera sobie osoby do których podchodzi, bardzo długi czas oczekiwania na podejście niejednokrotnie osoby które przychodziły później były szybciej obsługiwane

Dziękujemy, Magdalena N
Zrecenzowano 20 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

To moja kolejna recenzja tego miejsca. Polecałem tu sushi i tatar z łososia. Niestety, ostatnio łosoś był przygotowany z gorszej jakości mięsa - kawałki były żylaste i ciągnące się. Pieczywo podano zeschnięte i nieświeże. Przez około 25 min wypatrywaliśmy kelnerki, żeby zapłacić rachunek. Podsumowując - uważam, że restauracja przestaje trzymać standardy.

1  Dziękujemy, Mariusz I

Fondo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Radom, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Fondo? Podziel się wrażeniami!