Zrecenzowano: 8 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Restauracja stylowao urządzona czysto i z klasą. Duży wybór dań, można zjeść smacznie i w sumie niedrogo, miła obsługa. Polecam placek z gulaszem 22PlN. Szybka i miła obsługa. Nic dodać nic ująć. Polecam.

Termin pobytu: marzec 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, monter001
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Jestem pod wrażeniem pięknego wydarzenia w jakim mieliśmy przyjemność uczestniczyć. Mogę śmiało powiedzieć ze jest to jedne z niewielu wesel które tak mocno pozostaną w naszej pamięci. Myśle ze w sporej części jest to zasługa miejsca oraz personelu który stanął na wysokości zadania. Bardzo sprawnie wszystko podane ze smakiem. Bardzo miła obsługa hotelu która pozostawiła miłe wrażenie miejsca. Jedyny problem to dojazd który jest utrudniony przez budowę trasy szybkiego ruchu. Pokoje hotelowe czyste wyposażenie bez szału no ale nie jest to sheraton. Myśle ze jeszcze tam wrócimy... polecam

Termin pobytu: sierpień 2017
1  Dziękujemy, adambS3409EB
Zrecenzowano: 26 kwietnia 2017

Pokoje przestronne, ładnie urządzone. Co najważniejsze - wygodne łóżka! Miła obsługa, a śniadania smaczne. Naprawdę polecam, można wypocząć.
Hotel położony blisko Radomia, nie trzeba daleko dojeżdżać.

Termin pobytu: kwiecień 2017
Dziękujemy, kasiare22
Zrecenzowano: 14 marca 2017

Jeżdżę po Polsce służbowo. W tej klasie czyli do 150 zł za noc, poprawny hotel na jedna noc. Kolacja pod względem smaku, szału nie robi, ale można się najeść. Śniadanie urozmaicone w formie bufetu. Blisko do Radomia. Podsumowując spokojne miejsce na jedną noc.

Termin pobytu: luty 2017
Dziękujemy, jacek_zet12
Zrecenzowano: 5 czerwca 2016

Polecam dla formy biznesowej dla podrozy słuzbowej fajne miejsce duze pokoje. Z wanna sie przytrafia. Kuchnia śniadania naprawdę pogatę a restauracja i kuchnia swpaniałe plazcek po wegiersku polecam przystepna cena.

Termin pobytu: listopad 2015
Dziękujemy, KamilK1152