“Ślub ”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
Hotel Wasik
Miejsce nr 4 wśród 9 pensjonatów/zajazdów w Radom
Zrecenzowano 27 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Jestem pod wrażeniem pięknego wydarzenia w jakim mieliśmy przyjemność uczestniczyć. Mogę śmiało powiedzieć ze jest to jedne z niewielu wesel które tak mocno pozostaną w naszej pamięci. Myśle ze w sporej części jest to zasługa miejsca oraz personelu który stanął na wysokości zadania. Bardzo sprawnie wszystko podane ze smakiem. Bardzo miła obsługa hotelu która pozostawiła miłe wrażenie miejsca. Jedyny problem to dojazd który jest utrudniony przez budowę trasy szybkiego ruchu. Pokoje hotelowe czyste wyposażenie bez szału no ale nie jest to sheraton. Myśle ze jeszcze tam wrócimy... polecam

Data pobytu: sierpniu 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, Adam B

Zrecenzowano 26 kwietnia 2017

Pokoje przestronne, ładnie urządzone. Co najważniejsze - wygodne łóżka! Miła obsługa, a śniadania smaczne. Naprawdę polecam, można wypocząć.
Hotel położony blisko Radomia, nie trzeba daleko dojeżdżać.

• Data pobytu: kwietniu 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, kasiare22
Zrecenzowano 14 marca 2017

Jeżdżę po Polsce służbowo. W tej klasie czyli do 150 zł za noc, poprawny hotel na jedna noc. Kolacja pod względem smaku, szału nie robi, ale można się najeść. Śniadanie urozmaicone w formie bufetu. Blisko do Radomia. Podsumowując spokojne miejsce na jedną noc.

• Data pobytu: lutym 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, jacek_zet12
Zrecenzowano 5 czerwca 2016

Polecam dla formy biznesowej dla podrozy słuzbowej fajne miejsce duze pokoje. Z wanna sie przytrafia. Kuchnia śniadania naprawdę pogatę a restauracja i kuchnia swpaniałe plazcek po wegiersku polecam przystepna cena.

• Data pobytu: listopadzie 2015, podróż służbowa
Dziękujemy, Kamil K
Zrecenzowano 14 lutego 2016

Obsługa w recepcji zajęta oglądaniem internetu. W restauracji wieczorem zbyt głośna muzyka. Jedzenie ... porcje duże... smaku niewiele. Mięso twarde. Pokój z brudnymi ścianami. Łóżko mało wygodne. Meble bardziej motelowe niż hotelowe. Łazienka ok. Choć wokół wanny ślady brudu a ręczniki nie pierwszej młodości. Śniadanie... przeciętne. Skończyłam na popękanych parówkach z wody. Najbardziej przeszkadzał mi hałas gości na korytarzu i poranne szykowanie obiektu do malowania. Nie polecam.

• Data pobytu: lutym 2016, podróż służbowa
3  Dziękujemy, Małgorzata Ś
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Radom)
Lesny Dwor
Europejski Boutique Hotel
Nr 2 z 10 w lokalizacji Radom
Liczba recenzji: 34
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Hotel Wasik? Podziel się wrażeniami!

Hotel Wasik — dodatkowe informacje

Adres: Krogulcza Sucha 65, Radom 26-505, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Centralna > Mazowieckie > Radom
Udogodnienia:
Bar/salon Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Restauracja Obsługa pokojowa Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych
Styl hotelu:
Miejsce nr 4 wśród 9 pensjonatów/zajazdów w Radomiu
Zakres cen: 115 zł–140 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:3-gwiazdkowy — Hotel Wasik 3*
Liczba pokoi: 23
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Hotel Wasik. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?