Zrecenzowano: 26 kwietnia 2017

Pokoje przestronne, ładnie urządzone. Co najważniejsze - wygodne łóżka! Miła obsługa, a śniadania smaczne. Naprawdę polecam, można wypocząć.
Hotel położony blisko Radomia, nie trzeba daleko dojeżdżać.

• Data pobytu: kwiecień 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, kasiare22
Zrecenzowano: 14 marca 2017

Jeżdżę po Polsce służbowo. W tej klasie czyli do 150 zł za noc, poprawny hotel na jedna noc. Kolacja pod względem smaku, szału nie robi, ale można się najeść. Śniadanie urozmaicone w formie bufetu. Blisko do Radomia. Podsumowując spokojne miejsce na jedną noc.

• Data pobytu: luty 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, jacek_zet12
Zrecenzowano: 5 czerwca 2016

Polecam dla formy biznesowej dla podrozy słuzbowej fajne miejsce duze pokoje. Z wanna sie przytrafia. Kuchnia śniadania naprawdę pogatę a restauracja i kuchnia swpaniałe plazcek po wegiersku polecam przystepna cena.

• Data pobytu: listopad 2015, podróż służbowa
Dziękujemy, KamilK1152
Zrecenzowano: 14 lutego 2016

Obsługa w recepcji zajęta oglądaniem internetu. W restauracji wieczorem zbyt głośna muzyka. Jedzenie ... porcje duże... smaku niewiele. Mięso twarde. Pokój z brudnymi ścianami. Łóżko mało wygodne. Meble bardziej motelowe niż hotelowe. Łazienka ok. Choć wokół wanny ślady brudu a ręczniki nie pierwszej młodości. Śniadanie... przeciętne. Skończyłam na popękanych parówkach z wody. Najbardziej przeszkadzał mi hałas gości na korytarzu i poranne szykowanie obiektu do malowania. Nie polecam.

• Data pobytu: luty 2016, podróż służbowa
4  Dziękujemy, ma_gorzata_501
Zrecenzowano: 10 stycznia 2016

Bardzo dobra lokalizacja, do centrum Radomia kilka minut samochodem, hotel położony przy drodze głównej, jednak na tyle daleko, że ruch nie przeszkadza w odpoczynku. Obsługa wyczulona na potrzeby konsumenta i bardzo sprawna, posiłki bardzo urozmaicone i bardzo smaczne - POLECAM!

• Data pobytu: luty 2015, podróż służbowa
Dziękujemy, Adr P