“Praca”
Sushi Room — recenzja

Sushi Room
Nr 21 wśród 134 Restauracje (Radom)
Kuchnie: Japońska, Koreańska
Zrecenzowano 9 maja 2018

Miałem okazję pracować w tej Restauracji ,nie polecam nikomu tej pracy , toksyczna atmosfera ,wszyscy na wszystkich donoszą ,czegoś takiego nigdzie nie widziałem ,zarobki mniej niż minimum ,jednym słowem TRAGEDIA !

Termin wizyty: marzec 2018
6  Dziękujemy, mistrz n

Zrecenzowano 6 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Działające już od kilku lat, ulokowane niedaleko Galerii Słonecznej, popularne miejsce z dobrym sushi w Radomiu. Szeroka karta dań oprócz tradycyjnych dań sushi zawiera również dużo przystawek, również ciepłych, w tym zupy. Bardzo fajną opcją są zestawy Bento, zawierające sushi, ryż i różne dodatki na ciepło. Wśród sushi są klasyczne ale i sporo autorskich. W poniedziałki i wtorki są specjalne promocje na zestawy dla dwóch osób. Warte polecenia!

Termin wizyty: styczeń 2018
2  Dziękujemy, JKluzinski
Zrecenzowano 31 grudnia 2017

Sushi bardzo smaczne, miałem nadzieję że będę się nim delektował na Sylwestra. Niestety - zamówienie miało dotrzeć na 20, o 22.30 ani śladu po nim, a w dodatku rozłączają połączenia i nie można się dodzwonić, nie odpisują na wiadomość z zapytaniem z jakiego powodu zamówienie nie dotarło...... nędza i tragedia jeśli chodzi o podejście do klienta, jeśli ilość zamówień ich przerosła to chociaż wypadałoby jakąś informację przekazać że z zamówienia nici..... jestem byłym stałym klientem, nie lubię olewania.....

Termin wizyty: grudzień 2017
Dziękujemy, asgdom
Zrecenzowano 31 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Zamowienie z poslizgiem ponad godzina. Brak slowa przepraszam...:( klinenta maja gdzies... slabo oj slabo

Termin wizyty: grudzień 2017
1  Dziękujemy, Radias1977
Zrecenzowano 25 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Chyba najlepsze sushi w Radomiu.Pyszna zupa Udon.Za namową kelnera zamówiliśmy Red Dragon-rewelacja.
Na pewno wrócimy

Termin wizyty: listopad 2017
1  Dziękujemy, Piotr L

Sushi Room — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Radom, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Sushi Room? Podziel się wrażeniami!