“Nadzwyczaj smacznie ”
Sushi Room — recenzja

Sushi Room
Nr 7 wśród 120 Restauracje (Radom)
Kuchnie: Japońska, Koreańska
Zrecenzowano 5 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Decyzja o odwiedzenia Sushi Room nadeszła nagle. Gdzieś obok galerii... Bardzo pomysłowy wystrój, pracownicy uprzejmi a jedzenie pycha! Tak przyrządzone ryż to majstersztyk. Polecam

Dziękujemy, Ireneusz D

Zrecenzowano 18 października 2017

Bywałam tam wiele razy i za każdym razem było coraz gorzej. Aż do ostatniego razu kiedy jedzenie naprawdę było już fatalne . Kelnerka która nas obsługiwała była beznadziejna i brak jej taktu. Niestety ta knajpa nie trzyma poziomu.

Dziękujemy, anarchya117
Zrecenzowano 28 września 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo ładny wystrój lokalu, bardzo miła i szybka obsługa, sushi świeże, pyszne, pięknie podane. Polecamy!

Dziękujemy, Ewa O
Zrecenzowano 12 września 2017

Lokal niepozorny w jeszcze bardziej niepozornym miejscu. Bywam kilka razy w roku.W Warszawie ani innych miastach nie znam lepszego, choć nie jestem znawcą tematu. Ale najważniejszy jest smak. Oby tak dalej

Dziękujemy, Anita-plus
Zrecenzowano 27 sierpnia 2017

Sama nie jadam sushi, ale córka z mężem tylko tutaj lubią jeść :) Oczywiście dla mnie też się coś znajdzie: zupka czy pyszne lody mochi :)

Dziękujemy, Małgorzata Ż

Sushi Room — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Radom, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Sushi Room? Podziel się wrażeniami!