“Wrócimy tu”
Sushi Room — recenzja

Sushi Room
Nr 20 wśród 130 Restauracje (Radom)
Kuchnie: Japońska, Koreańska
Zrecenzowano 28 września 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo ładny wystrój lokalu, bardzo miła i szybka obsługa, sushi świeże, pyszne, pięknie podane. Polecamy!

1  Dziękujemy, Ewa O

Zrecenzowano 12 września 2017

Lokal niepozorny w jeszcze bardziej niepozornym miejscu. Bywam kilka razy w roku.W Warszawie ani innych miastach nie znam lepszego, choć nie jestem znawcą tematu. Ale najważniejszy jest smak. Oby tak dalej

1  Dziękujemy, Anita-plus
Zrecenzowano 27 sierpnia 2017

Sama nie jadam sushi, ale córka z mężem tylko tutaj lubią jeść :) Oczywiście dla mnie też się coś znajdzie: zupka czy pyszne lody mochi :)

1  Dziękujemy, Małgorzata Ż
Zrecenzowano 17 sierpnia 2017

Pyszne dania, duże porcje, szybko podane. Sprawna, profesjonalna obsługa. Tanio nie jest, ale warto. Zdecydowanie polecam.

Dziękujemy, Katarzyna C
Zrecenzowano 26 lipca 2017

Smaczne dania, duże porcje. Zamówiłam sałatkę z owocami morza, pyszna. Szkoda, że nie było sztućców, bo pałeczkami ciężko było nabrać sałatę ;) Obsługa miła, polecam :)

Dziękujemy, Monika W

Sushi Room — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Radom, Mazowieckie
Radom, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Sushi Room? Podziel się wrażeniami!