Zrecenzowano: 25 maja 2016 z urządzeń przenośnych

Potwierdzając poprzednie wpisy, faktycznie na uwagę zasługują Panie z recepcji. Są przemiłe. Naprawdę pomagają ze wszystkim. Do samych pokoi mam mieszane uczucia. Raz trafiłem do jednego gdzie brzydko pachniało. A raz gdzie było ok. Telewizory raczej stare, bardzo szumia. Generalnie czysto ale moglo byc lepiej. wifi działa różnie. A i slychac wszytko co się dzieje w innych pokojach. Śniadania w formie szwedzkiego stolu, bardzo smaczne. Hotel położony w centrum z małym parkingiem jest niewątpliwe atutem przy wyborze lokalizacji. Ja tutaj pewnie wrócę. Mogłoby byc troche taniej ale ciężko znaleźć coś sensownego w Radomiu.

Termin pobytu: maj 2016
Dziękujemy, Bartosz B
Zrecenzowano: 20 maja 2016 z urządzeń przenośnych

Bardzo trudno ocenić sam pokój schludny ale szału nie ma.na początku dziwny zapach ale jedno wietrzenie pomaga.sniadania bardzo dobre. Największym plusem hotelu jest obsługa. Bardzo miłe panie.pozdrawiam mam nadzieje ze po następnym razie punkt wyżej dam

Termin pobytu: maj 2016
Dziękujemy, Adam K
Zrecenzowano: 21 marca 2016 z urządzeń przenośnych

Juz drugi raz zatrzymałam sie w Hotelu TM. Pokoje są przyjemne, wygodne, czyste. Śniadanie w formie skromnego bufetu, ale na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Na pierwszy plan jednak z pewnością wysuwa się obsługa hotelu. Profesjonalna, miła, zawsze gotowa do pomocy.

Termin pobytu: marzec 2016
1  Dziękujemy, Wanda F
Zrecenzowano: 13 marca 2016

Niemiłe odczucia: łóżko małżeńskie okazało się być zepsutą wersalką, która po rozłożeniu powodowała, że z obydwu stron zjeżdżało się na środek i była dodatkowo niewygodna; kaloryfer nie działał, zamist niego wstawiony na środek grzejnik elektryczny; odpływy w prysznicu i umywalce pozatykane; 80% zarówek nie działało (i było po prostu ciemno); pokój bardzo głośny, wszysko słychać z restauracji, z zewnątrz, itp.; ręczniki podarte i pożółkłe.
In plus - wyłacznie doskonała i sympatyczna obsługa recepcyjna, no i lokalizacja, która nas skusiła.
Jednak podsumowując - zdecydowanie odradzam.

Wskazówka dotycząca pokoi: Jeśli już, może pokoje na piętrze są lepsze, mój na parterze był koszmarny.
Termin pobytu: marzec 2016
Dziękujemy, MarcinWrocPL
Zrecenzowano: 12 lutego 2016

W hotelu spędzałem wizyty biznesowe, traktowałem go jako noclegownie. Bardzo dobra lokalizacja jest największą zaletą hotelu. W pokojach schludnie, ale strasznie gorąco, brak klimatyzacji latem jest odczuwalny. Pokój nie zawsze był sprzątany, ale były to sporadyczne przypadki. Wyżywienie nie wiem jakie jest bo nie korzystałem z gastronomii na miejscu. Polecam iść do centrum które jest dosłownie kilka minut od hotelu. Obsługa hotelu bez zarzutu, wszystko bezproblemowo.

Wskazówka dotycząca pokoi: Ciężko coś polecić, raczej wszystkie pokoje są jednakowe.
Termin pobytu: sierpień 2015
  • Typ podróży: Podróż służbowa