“Polecam”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
Hotel TM
Miejsce nr 4 wśród 10 hoteli w Radomiu
Zrecenzowano 16 maja 2017

Dlaczego? Przy ocenie takiego hotelu konfrontuję ilość gwiazdek z tym co zastaję na miejscu oraz to z jakiego powodu zatrzymuje się w danym hotelu. Inaczej ocenia się hotel w którym mam mieszkać podczas dwutygodniowego urlopu a inaczej jeśli mam być w nim jedną, dwie doby. Ważne jest przede wszystkim to, ze będąc służbowo, na dwie noce usytuowanie hotelu jest DOSKONAŁE. nie korzystałam z gastronomii na miejscu bo za blisko było do centrum, nawet na śniadanie. Pokój niczym nie odbiegał od podobnego w którym nocowałam niedawno (4 gwiazdki w Anglii) wiec na prawdę nie ma się czego wstydzić. Mydło, suszarka, czyste ręczniki, wygodne łóżko, spokój i fantastyczna obsługa. W delegacji nic więcej nie potrzeba. Jeszcze raz polecam.

• Data pobytu: kwietniu 2017, podróż w pojedynkę
1  Dziękujemy, Violetta T

Zrecenzowano 25 maja 2016 z urządzeń przenośnych

Potwierdzając poprzednie wpisy, faktycznie na uwagę zasługują Panie z recepcji. Są przemiłe. Naprawdę pomagają ze wszystkim. Do samych pokoi mam mieszane uczucia. Raz trafiłem do jednego gdzie brzydko pachniało. A raz gdzie było ok. Telewizory raczej stare, bardzo szumia. Generalnie czysto ale moglo byc lepiej. wifi działa różnie. A i slychac wszytko co się dzieje w innych pokojach. Śniadania w formie szwedzkiego stolu, bardzo smaczne. Hotel położony w centrum z małym parkingiem jest niewątpliwe atutem przy wyborze lokalizacji. Ja tutaj pewnie wrócę. Mogłoby byc troche taniej ale ciężko znaleźć coś sensownego w Radomiu.

Data pobytu: maju 2016, podróż służbowa
Dziękujemy, Bartosz B
Zrecenzowano 20 maja 2016 z urządzeń przenośnych

Bardzo trudno ocenić sam pokój schludny ale szału nie ma.na początku dziwny zapach ale jedno wietrzenie pomaga.sniadania bardzo dobre. Największym plusem hotelu jest obsługa. Bardzo miłe panie.pozdrawiam mam nadzieje ze po następnym razie punkt wyżej dam

Data pobytu: maju 2016, podróż służbowa
Dziękujemy, Adam K
Zrecenzowano 21 marca 2016 z urządzeń przenośnych

Juz drugi raz zatrzymałam sie w Hotelu TM. Pokoje są przyjemne, wygodne, czyste. Śniadanie w formie skromnego bufetu, ale na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Na pierwszy plan jednak z pewnością wysuwa się obsługa hotelu. Profesjonalna, miła, zawsze gotowa do pomocy.

Data pobytu: marcu 2016, podróż służbowa
1  Dziękujemy, Wanda F
Zrecenzowano 13 marca 2016

Niemiłe odczucia: łóżko małżeńskie okazało się być zepsutą wersalką, która po rozłożeniu powodowała, że z obydwu stron zjeżdżało się na środek i była dodatkowo niewygodna; kaloryfer nie działał, zamist niego wstawiony na środek grzejnik elektryczny; odpływy w prysznicu i umywalce pozatykane; 80% zarówek nie działało (i było po prostu ciemno); pokój bardzo głośny, wszysko słychać z restauracji, z zewnątrz, itp.; ręczniki podarte i pożółkłe.
In plus - wyłacznie doskonała i sympatyczna obsługa recepcyjna, no i lokalizacja, która nas skusiła.
Jednak podsumowując - zdecydowanie odradzam.

Wskazówka dotycząca pokojów: Jeśli już, może pokoje na piętrze są lepsze, mój na parterze był koszmarny.
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: marcu 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, MarcinWrocPL
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Radom)
w odległości 1,9 km
Hotel E7
Nr 8 z 10 w lokalizacji Radom
Liczba recenzji: 3
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Hotel TM? Podziel się wrażeniami!

Hotel TM — dodatkowe informacje

Adres: Ul. Focha 12, Radom 26-600, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Centralna > Mazowieckie > Radom
Udogodnienia:
Bar/salon Obsługa pokojowa
Styl hotelu:
Miejsce nr 4 wśród 10 hoteli w Radomiu
Zakres cen: 164 zł–218 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:2-gwiazdkowy — Hotel TM 2*
Liczba pokoi: 10
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Hotel TM. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?