“To miejsce trzeba odwiedzić”

Jacek Malczewski Museum
Nr 4 wśród 36 atrakcji (Radom)
Informacje o atrakcji
Zrecenzowano 16 lipca 2017

Będąc w Radomiu nie można pominąć tego muzeum. Ogromna kolekcja obrazów nie tylko Malczewskiego ale wielu innych znanych i mniej znanych malarzy XIX i XX wieku.Oddzielne kolekcje rysunku i grafiki oraz rzemiosła artystycznego.Ponadto trzy oddzielne działy muzeum to Dział przyrody, dział historii.archeologii. Także miłośnicy militariów znajdą tam coś ciekawego dla siebie

Dziękujemy, Wojtek3691

Zrecenzowano 14 marca 2017

Jedna z tych placówek kultury z których Radom może być dumny . Wspaniała kolekcja dzieł Malczewskiego to główny atut tego Muzeum , Pozostałe okresowo organizowane wystawy w sposób profesjonalny , ciekawa tematyka .

Dziękujemy, czeslaw k
Zrecenzowano 8 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Naprawdę piękne obrazy . Naliczyłem ich ponad 250 . Do tego inne działy np. Naukowy . Właśnie ten najbardziej mi się podobał . Świetne miejsce do odwiedzenia .

Dziękujemy, Miki P
Zrecenzowano 16 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

polecam wizytę w tym muzeum. mnie srednio interesuje malarstwo ale akurat mozna było zobaczyć duża kolekcje Malczewskiego. oprócz tego galeria radom za komuny. wytwory radomskich fabryk - maszyny do szycia, papierowy, broń. byliśmy w grupie 40-latków wiec mieliśmy przeniesienie do czasów dzieciństwa :) wystawa zabawek tak samo. ubawiliśmy sie świetne.
wystawa zwierząt tez ciekawa.
mimo ze szliśmy bez przewodnika bardzo uprzejma pani cały czas nam pomagała mówiąc gdzie co i jak.
wystawa z neolitu - uboga.
ogólnie - nie mieliśmy duzo czasu ale nie straciliśmy go.
polecam

Dziękujemy, bercikq
Zrecenzowano 7 sierpnia 2012

mozna duzo sie dowiedziec ale malo jest materialu.. muzeum spokojne mozna odpocząć... okolice ladne..

Dziękujemy, Andzela R

Jacek Malczewski Museum — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Jacek Malczewski Museum? Podziel się wrażeniami!