“Super i po rosyjsku!”
Matrioszka — recenzja

Matrioszka
Nr 3 wśród 119 Restauracje (Radom)

Witam,
Wczoraj byliśmy w Matrioszce na obiedzie. Lokal niby zwykł trochę barowy, ale jak zaczęliśmy jeść....
Niebo w gębie...
I do tego te ceny.
Ogólnie polecam !!!

Dziękujemy, Leszek C
Napisz recenzję

Zrecenzowano 27 października 2017

Pierwszy raz byłam w restauracji rosyjskiej. Nie wiem jak do końca powinny smakować takie potrawy, ale ja byłam zachwycona smakiem. W końcu mogłam spróbować pielmieni. o których dużo się mówi.

Dziękujemy, edytamisiak91
Zrecenzowano 4 października 2017

na pewno nie jest to dobre miejsce na romantyczną kolacje.. ani nawet na bizness lanczz... ;) ale wydaje mi się, że są to najlepsze pierogi w mieście "chytrej baby" i oby tak było.. zawsze!

Dziękujemy, Frodo W
Zrecenzowano 2 października 2017

Pierogi, palce lizać, niesamowite doznania ☺. Świeże, pyszne.
Miła obsługa, co najwyższe tanio.
Jak byliśmy nie było gdzie usiąść, okazało się że goście byli wszycy obcojęzyczni, Rosjanie byli też

Dziękujemy, majewskiradom
Zrecenzowano 27 września 2017 z urządzeń przenośnych

Smaczne i niedrogie jedzenie, wszystko robione na miejacu, a takze miła, sympatyczna obsluga. Polecam:)

Dziękujemy, J K

Matrioszka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Radom, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Matrioszka? Podziel się wrażeniami!