“Zdecydowanie polecam- super smacznie !!!!!”
Karczma Bankrut — recenzja

Karczma Bankrut
Nr 15 wśród 141 Restauracje (Radom)

Jestem tam przynajmniej 3-4 razy w miesiącu- często podróżuje Warszawa - Kielce, nawet jak muszę zjechać z obwodnicy i stracić kilka minut to naprawdę warto,
Stosunek jakości do ceny idealny,
Z czystym sumieniem polecam steka i krewetki, są suuuuuper !!!

1  Dziękujemy, sebastianmD5943IV

Po kilku wizytach w karczmie mogę z czystym sumieniem polecić to miejsce! Zamawialiśmy dania dla dorosłych ( placek zbójnika, sandacz saute, aromatyczna gulaszowa, penne myśliwego) i dania z menu dziecięcego ( zestaw Kubuś Puchatek, Bolek i Lolek), podane dania były bardzo smaczne i przygotowane ze świeżych produktów! Porcja jest bardzo duża a cena za obiad niewygórowana. Obsługa w lokalu bardzo uprzejma i pomocna.

1  Dziękujemy, KasiaMat9

Polecam serdecznie, na rodzinne obiady jak również na imprezy okolicznościowe!
Bardzo smaczny placek, żurek czy schabowy, ale do wyboru mają również mnóstwo ciekawych pozycji na imprezy okolicznościowe. Nie tylko typowo ,, karczmowych ”.
Plus za obsługę :)

1  Dziękujemy, Emem93
Zrecenzowano 21 lipca 2019

Nie polecam. Odgrzewany placek po węgiersku, schabowy z mikrofali. Jakiś koszmar. Nigdy więcej. NIE POLECAM

Dziękujemy, katarzyna D
Zrecenzowano 18 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo średnie. Zamówiłam naleśniki ze szpinakiem. Ociekały tluszczem. W Menu nie było informacji, że będą ponownie smażone z farszem. Nie polecam. Placki ziemniaczane również bardzo tłuste. Na plus jest bardzo miła obsługa. Dobre miejsce na spotkanie ze znajomymi. Fajna muzyka w weekend.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Monika W

Karczma Bankrut — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Radom, Mazowieckie
Radom, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Karczma Bankrut? Podziel się wrażeniami!