Radom

“Polecam!”
Karczma Bankrut — recenzja

Karczma Bankrut
Nr 14 wśród 141 Restauracje (Radom)
Zrecenzowano 15 września 2019

Polecam serdecznie, na rodzinne obiady jak również na imprezy okolicznościowe!
Bardzo smaczny placek, żurek czy schabowy, ale do wyboru mają również mnóstwo ciekawych pozycji na imprezy okolicznościowe. Nie tylko typowo ,, karczmowych ”.
Plus za obsługę :)

1  Dziękujemy, Emem93

Zrecenzowano 21 lipca 2019

Nie polecam. Odgrzewany placek po węgiersku, schabowy z mikrofali. Jakiś koszmar. Nigdy więcej. NIE POLECAM

Dziękujemy, katarzyna D
Zrecenzowano 18 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo średnie. Zamówiłam naleśniki ze szpinakiem. Ociekały tluszczem. W Menu nie było informacji, że będą ponownie smażone z farszem. Nie polecam. Placki ziemniaczane również bardzo tłuste. Na plus jest bardzo miła obsługa. Dobre miejsce na spotkanie ze znajomymi. Fajna muzyka w weekend.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Monika W
Zrecenzowano 23 lutego 2019

Piątkowy wieczór, kilka imprez w lokalu. Muzyka bdb, każdy znalazł coś, przy czym mógł "się pokiwać". Sam lokal fajny, duży, plus za ochronę, szatnię i palarnię. Jedzenie słabe- rosół chyba koło niego stał ( woda z makaronem i mikromarchewką, żurek nieco lepszy, ale też bez szału). Nieco lepsza pierś z kury,ale niestety wszystko podawane ledwo ciepłe. Smaczne sałatki. Obsługa za to świetna, przemiła, pomocna. Na szybki, piątkowy wieczór, bez jedzenia jak najbardziej na ok.

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, Polinezyjska
Zrecenzowano 22 listopada 2018

Muzyka, obsługa OK, jedzenie takie sobie ale gorzałka feee niedobra. Ich żołądkowa gorzka podrabiana. Dla niepoznaki dobrze zmrożona!!!! Wybraliśmy się w kilka osób, wypiliśmy niewiele. Efekty dnia nastepnego opłakane. Niesamowity ból głowy u wszystkich. Nie polecam tego alkoholu w tym lokalu.

Termin wizyty: listopad 2018
2  Dziękujemy, Safari822376

Karczma Bankrut — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Radom, Mazowieckie
Radom, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Karczma Bankrut? Podziel się wrażeniami!