“Idealne miejsce !”
Bistro Bella Italia — recenzja

Bistro Bella Italia
Nr 65 wśród 119 Restauracje (Radom)
Kuchnie: Włoska, Pizza, Polska
Zrecenzowano 7 grudnia 2016 z urządzeń przenośnych

Przepyszna pizza najlepsza jaką jadłam . Wnętrze bardzo ciepłe ,obsługa miła dlatego zajrze tam jeszcze nie raz !

Dziękujemy, kalosz23

Zrecenzowano 7 marca 2016

Doskonała pizza, szczególnie "PARMA" z rukolą i prosciutto. Bardzo przyjemna atmosfera i Właściciele lokalu, którzy dbają o domową atmosferę - prawdziwie włoski klimat :)

Dziękujemy, Piotr N
Zrecenzowano 24 lutego 2016 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecam!!! Wszystko przepyszne. Pizza prawdziwa. Obsługa miła i przyjazna. Otoczenie bardzo przytulne

Dziękujemy, Magda D
Zrecenzowano 19 października 2015

Wybrałem się tam z rodziną po rekomendacji znajomych . Każde z nas zamówiło inne danie . Poprawny standard dań dla mało wymagających gości . Wnętrze przeciętne , brak klimatyzacji daje o sobie znać w letnie ciepłe dni . Podczas posiłku nastąpiła przerwa w dostawie prądu co uniemożliwiło przygotowywanie potraw . Nie było wtedy możliwe zamówienie nawet kawy czy herbaty bo jak wyznała kelnerka z rozbrajającą szczerością w kuchni brak nawet czajnika..... Typowy podmiejski przeciętny bar

1  Dziękujemy, Mirek W
Zrecenzowano 31 sierpnia 2015 z urządzeń przenośnych

Polecam ten lokal, świetne jedzenie w dobrej cenie. Tagiatelle perfekcyjnie ugotowane, pizza chrupiąca i smaczna.
błagam tylko zrezygnujcie z sosów do pizzy :-) to takie polskie ;-)

Dziękujemy, Paweł J

Bistro Bella Italia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Radom, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Bistro Bella Italia? Podziel się wrażeniami!