“Cena adekwatna do jakości”
Spaghetteria Gusto — recenzja

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Spaghetteria Gusto
Nr 74 wśród 129 Restauracje (Radom)
Kuchnie: Włoska
Zrecenzowano 11 listopada 2015

Zapiekanki dość smaczne, reszta dań może być, ceny bardzo przystępne. W sam raz na bardzo szybki i syty obiad.

Dziękujemy, lizi777

Zrecenzowano 27 lipca 2015 z urządzeń przenośnych

Najlepsza carbonarra ever :) zdecydowanie polecam! :) wpadam zawsze jak jestem w Radomiu. Ceny super tanie :)

Dziękujemy, Grzegorz K
Zrecenzowano 30 marca 2015

Nie można spodziewać się dobrego jedzenia patrząc na ceny i podgrzewacze z makaronem. Ceny przystępne, ale nawet za taką cenę nie skusiłabym się drugi raz.

1  Dziękujemy, Ewa B
Zrecenzowano 26 czerwca 2013

Rozgotowane makarony, carbonara smakowała jak pomyje - carbonara z kiełbasą?
Pierwszy i iostatni raz - MA-SA-KRA....
Ja rozumem, że jest tanio i można zapchać brzuch, ale ja osobiście gorszej kuchni nie znam

• Atmosfera
3  Dziękujemy, Globtrotter12345

Spaghetteria Gusto — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Radom, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Spaghetteria Gusto? Podziel się wrażeniami!