“Zupa rybna pychota. ”
Pivovaria — recenzja

Pivovaria
Nr 6 wśród 120 Restauracje (Radom)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 1 października 2017 z urządzeń przenośnych

Zupa rybna pychota. Delikatnie pikantna z dużymi kawałkami ryby. Piwo Apa moje ulubione . Obsługa kelnerska sprawna i miła. Polecam.

Dziękujemy, gacy1910

Zrecenzowano 22 września 2017 z urządzeń przenośnych

Pt wypad ze znajomymi, testowałem 3 dania i piwa. Bywam w Pivovarii od czasu do czasu, ale co zauważyłem to pogorszenie jakości i smaku jedzenia, mniejsze porcje, no i znacząca podwyżkę ceny piwa. Lokal napewno się obroni gdyż wszystkie stoliki zarezerwowane, ale ja już nie będę tak jak do tej pory polecał jaki najlepszego lokalu.

Dziękujemy, Podkomorzy
Zrecenzowano 16 września 2017

Żeberka bardzo dobre, golonka mniej (trochę ją było czuć knurem). Dodatki były smaczne (kapusta, chrzan, pieczywo). Porcje duże, więc spokojnie można zamówić jedno danie na dwie osoby. Obsługa miła, szybka i profesjonalna. Byłem w weekend w górnej sali - tutaj nie trzeba płacić dodatkowo za dyskotekę. Ładny wystrój.

Dziękujemy, Mariusz I
Zrecenzowano 19 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Byliśmy ze znajomymi w tej restauracji późnym wieczorem. Zamowilismy burger, sałat z kurczakiem. Burger to coś okropnego mięso było Stare i w dziwny sposób się rozlatywalo. Już na początku kiedy zamawialem poprosiłem kelnera żeby mięso było średnio wysuszone, natomiast kelner odpowiedział że u nich tylko można zjeść wysmazone... pierwszy raz z czymś takim się spotkałem. Sałata z kurczakiem też nie zrobiła żadnego wrażenia. Kurczak zimny i ugotowany, bekon zimny. Proporcje sałaty do kurczaka odwrócone, salaty tyle co kot naplakal... obsługa troszkę zakręcona nie dostaliśmy wszystkiego co było zamawiane. Natomiast bardzo miły. Jeżeli chcecie iść tam na drinka to ok ale jeżeli zjeść to odradzam !

Dziękujemy, Butlon
Zrecenzowano 30 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Odbyłem spotkanie biznesowe w tym miejscu, dobre jedzenie ale niestety nie było anglojęzycznego menu- i to w zasadZie jedyny minus. Szybko, smacznie, odpowiednio cenowo. Polecam

Dziękujemy, Marek P

Pivovaria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pivovaria? Podziel się wrażeniami!