“Bardzo dobre żeberka”
Pivovaria — recenzja

Pivovaria
Nr 6 wśród 119 Restauracje (Radom)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 16 września 2017

Żeberka bardzo dobre, golonka mniej (trochę ją było czuć knurem). Dodatki były smaczne (kapusta, chrzan, pieczywo). Porcje duże, więc spokojnie można zamówić jedno danie na dwie osoby. Obsługa miła, szybka i profesjonalna. Byłem w weekend w górnej sali - tutaj nie trzeba płacić dodatkowo za dyskotekę. Ładny wystrój.

Dziękujemy, Mariusz I

Zrecenzowano 19 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Byliśmy ze znajomymi w tej restauracji późnym wieczorem. Zamowilismy burger, sałat z kurczakiem. Burger to coś okropnego mięso było Stare i w dziwny sposób się rozlatywalo. Już na początku kiedy zamawialem poprosiłem kelnera żeby mięso było średnio wysuszone, natomiast kelner odpowiedział że u nich tylko można zjeść wysmazone... pierwszy raz z czymś takim się spotkałem. Sałata z kurczakiem też nie zrobiła żadnego wrażenia. Kurczak zimny i ugotowany, bekon zimny. Proporcje sałaty do kurczaka odwrócone, salaty tyle co kot naplakal... obsługa troszkę zakręcona nie dostaliśmy wszystkiego co było zamawiane. Natomiast bardzo miły. Jeżeli chcecie iść tam na drinka to ok ale jeżeli zjeść to odradzam !

Dziękujemy, Butlon
Zrecenzowano 30 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Odbyłem spotkanie biznesowe w tym miejscu, dobre jedzenie ale niestety nie było anglojęzycznego menu- i to w zasadZie jedyny minus. Szybko, smacznie, odpowiednio cenowo. Polecam

Dziękujemy, Marek P
Zrecenzowano 26 lipca 2017

Jedzenie dobre, każdy znajdzie coś dla siebie. W weekend najlepiej zrobić rezerwację stolika. Miła obsługa.

Dziękujemy, Monika W
Zrecenzowano 26 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Miłe i klimatyczne miejsce na mapie
Radomia. Fajne lokalne piwa i przyzwoite jedzenie. Często bywam na piwie ale też i na imprezach zorganizowanych ... polecam

Dziękujemy, Sławomir B

Pivovaria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Pivovaria? Podziel się wrażeniami!