“Takie sobie”

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Stylowa
Nr 54 wśród 130 Restauracje (Radom)
Kuchnie: Europejska
Zrecenzowano 8 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Jadłem stek z polędwicy. Obsługa pyta oczywiście o sposób przygotowania, ale zamiast zamówionego medium otrzymałem mięso wewnątrz krwiste, wręcz surowe. Ilości wszelkich dodatków w daniach mikroskopijne. Nie mam szczególnej ochoty dawać im drugiej szansy. Nie polecam.

1  Dziękujemy, Mariusz B

Zrecenzowano 29 marca 2017

Trzeba się przekonać, warto. Kuchnia z domieszką nuty francuskiej i takie też dania próbowałam. Wszystko świeże i apetycznie podane

1  Dziękujemy, PaniAGA
Zrecenzowano 10 lipca 2016

W restauracji Stylowa miałam imprezę urodzinową. Ja i moi goście jesteśmy zachwyceni. Jedzenie pyszne.Kelnerzy rewelacja, mili i profesjonalni. Bardzo dziękuję Pani Menadżer za dopięcie wszystkiego na ostatni guzik. Nawet jak zapomniałam kupić owoce i tak były na stole. Polecam wszystkim to miejsce.

3  Dziękujemy, edcz2016
Zrecenzowano 2 listopada 2015

Stylowa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Radom, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Stylowa? Podziel się wrażeniami!