“Smacznie, dobrze i świeżo”
Stylowa — recenzja

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Stylowa
Nr 58 wśród 134 Restauracje (Radom)
Kuchnie: Europejska
Zrecenzowano 29 marca 2017

Trzeba się przekonać, warto. Kuchnia z domieszką nuty francuskiej i takie też dania próbowałam. Wszystko świeże i apetycznie podane

Termin wizyty: marzec 2017
1  Dziękujemy, PaniAGA

Zrecenzowano 10 lipca 2016

W restauracji Stylowa miałam imprezę urodzinową. Ja i moi goście jesteśmy zachwyceni. Jedzenie pyszne.Kelnerzy rewelacja, mili i profesjonalni. Bardzo dziękuję Pani Menadżer za dopięcie wszystkiego na ostatni guzik. Nawet jak zapomniałam kupić owoce i tak były na stole. Polecam wszystkim to miejsce.

Termin wizyty: czerwiec 2016
3  Dziękujemy, edcz2016
Zrecenzowano 2 listopada 2015

Termin wizyty: październik 2015

Stylowa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Radom, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Stylowa? Podziel się wrażeniami!