“Zadowalająco”
Casablanca Piano Cafe — recenzja - ZAMKNIĘTE

Casablanca Piano Cafe
Kuchnie: Europejska
Zrecenzowano 20 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Lokal jest na pewno ciekawy i niepowtarzalny i na tym koniec zachwytu. Jedzenie jest w miarę smaczne, ale nie powala na nogi. Pod tym względem są lepsze restauracje w Radomiu.

Dziękujemy, malutka93
Zrecenzowano 15 października 2013

Co do wystroju to zgadam się całkowicie z P. Grażyną Krol - jest tam przyjemnie i nastrojowo. Natomiast jeżeli chodzi o napoje oraz jedzenie to mam kilka zastrzeżeń, ponieważ kilka razy miałam sytuację gdzie ze względu na braki nie mogłam złożyć zamówienia na konkretne danie... bądź napić się wcześniej wybranego napoju (np. z kilku rodzai piw w menu było tylko jedno, ale nie zaprzeczam - jedzenie serwują smaczne). Z tego co wiem, lokal ten cieszył się kiedyś ogromną popularnością ale wraz z pojawieniem się coraz to nowszych lokali - Casablanka zaczęła szukać oszczędności. Minusem też moim zdaniem są wczesne godz. zamknięcia lokalu (o ile dobrze pamiętam maks. 22.00)

Dziękujemy, Daria W
Zrecenzowano 15 maja 2013

Restauracja znajduje się w samym centrum miasta,blisko dworca kolejowego.Ciekawy wystój,nawiązujący do kultowego filmu.Na ścianach mnóstwo zdjęć i plakatów z filmu.Okrągłe stoły sprzyjają miłej rodzinnej atmosferze.Duży wybór dan,można zjeść smaczne danie mięsne ale też naprawdę dobrą pizze.W karcie są również dania dla dzieci.Ceny nie są wygórowane.Obsługa bardzo miła.Polecam na rodzinny obiad.

• Atmosfera
5  Dziękujemy, grazynakrol