“Pyszne jedzonko. Organizacja imprez rewelacyjna!”
Panie i Panowie — recenzja

Panie i Panowie
Nr 25 wśród 129 Restauracje (Radom)
Kuchnie: Europejska
Zrecenzowano 4 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Byłam w tej restauracji już kilka razy i za każdym razem jest przepysznie. Potrawy są przygotowywane z sezonowych składników. Poziom dań jest na wysokim poziomie, do tego rewelacyjna kawa i desery. Polecam torty przygotowywane na zamówienie. Organizowaliśmy kilka imprez w restauracji i za każdym razem zaskakiwani jesteśmy czymś nowym i smakowitym.

Dziękujemy, Anna P

Zrecenzowano 18 września 2017 z urządzeń przenośnych

Wyśmienita kaczka w pomarańczach oraz zupa toskańska. Polecamy także łososia w boczku. Bardzo miła obsługa oraz fajny przyjemny wystrój.

1  Dziękujemy, Rasta92
Zrecenzowano 31 sierpnia 2017

Miła niewielka restauracja w ścisłym centrum Radomia. Świetne jedzenie, zdecydowanie polecam sezonowe zupy, w tym zupy kremy, lemoniady i sałatkę ze smażoną mozarellą. Ceny dostosowane do wartości posiłków. Dość miły wystrój i świetna Pani właścicielka. Restauracja otwarta na współpracę z instytucjami. Polecam. Terminowo, smacznie, miło.

Dziękujemy, Karolina A
Zrecenzowano 17 sierpnia 2017

Zaglądamy tu od lat i jeszcze nigdy nie zawiedliśmy się. Będziemy wracać i polecać. Pewniak na kulinarnej mapie Radomia.

Dziękujemy, Katarzyna C
Zrecenzowano 24 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo gustowne miejsce że smacznym jedzeniem. Makaron na zielono z boczkiem i szpinakiem bardzo dobry a sałata z kurczakiem marynowanym w imbirze z pomarańczą z czarnymi oliwkami polecamy bo kurczak był kruchy a smak pomarańczy pyszny. Fajne miejsce w Radomiu. Warto zajść tutaj.

Dziękujemy, Krzysztof T

Panie i Panowie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Radom, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Panie i Panowie? Podziel się wrażeniami!