“Zawsze smacznie.”
Panie i Panowie — recenzja

Panie i Panowie
Nr 20 wśród 120 Restauracje (Radom)
Kuchnie: Europejska
Zrecenzowano 17 sierpnia 2017

Zaglądamy tu od lat i jeszcze nigdy nie zawiedliśmy się. Będziemy wracać i polecać. Pewniak na kulinarnej mapie Radomia.

Dziękujemy, Katarzyna C

Zrecenzowano 24 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo gustowne miejsce że smacznym jedzeniem. Makaron na zielono z boczkiem i szpinakiem bardzo dobry a sałata z kurczakiem marynowanym w imbirze z pomarańczą z czarnymi oliwkami polecamy bo kurczak był kruchy a smak pomarańczy pyszny. Fajne miejsce w Radomiu. Warto zajść tutaj.

Dziękujemy, Krzysztof T
Zrecenzowano 30 kwietnia 2017

Wszystko pyszne i przede wszystkim bardzo miła kameralna atmosfera!!!
Lokalizacja w samym centrum
;) :) :) :) :) :) :) :) :)

Dziękujemy, gabi1272017
Zrecenzowano 1 grudnia 2016 z urządzeń przenośnych

Patrząc na poprzednie recenzje "za drogo", "za mało" nie sposób się nie zdenerwować. Jedzenie jest przepyszne i warte swojej (i tak niezbyt wygórowanej) ceny!!!!! Krem z pomidorów, placki ziemniaczane - najlepsze jakie w życiu jadłam, pierogi, krem brulee z wiśniami... Byłam w wielu restauracjach, ale żadne nie zasługiwało jeszcze na tak mocną 5. Polecam!

Dziękujemy, Magda A
Zrecenzowano 23 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Lokal w centrum miasta z fajnym prostym wystrojem Potrawy bardzo smaczne wykwintnie podane Polecam na spotkania biznesowa

Dziękujemy, Sławomir C

Panie i Panowie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Radom, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Panie i Panowie? Podziel się wrażeniami!