“MammaLeo”
MammaLeo — recenzja

MammaLeo
Nr 12 wśród 141 Restauracje (Radom)
Kuchnie: Europejska
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Bardzo przyjemne miejsce, ciepła i sympatyczna obsługa, bardzo smaczna kuchnia. To była krótka wizyta przelotem w Radomiu ale bardzo polecam.

Dziękujemy, Bagera123

Zrecenzowano 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zatrzymaliśmy się tu na obiad w podróży. Profesjonalna kuchnia (idealnie przyrządzona kaczka, ciekawe połączenia smakowe, całej rodzinie wszystko smakowało). Do tego sympatyczna obsługa. Jest familijnie i niezobowiązująco, ale w dobrym guście. Godne polecenia miejsce.

Dziękujemy, LiMarinella
Zrecenzowano 3 lipca 2019

Trafiłam tam z koleżanką na szybkie co nieco. Wypiłyśmy kawę i zjadłyśmy wczesny obiad. Bez większych rewelacji, jadałam smaczniej i taniej. No i za długo czekałysmy.

Dziękujemy, Aneta O
Zrecenzowano 29 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Wyjątkowo dobre i przede wszystkim ciekawe dania. Gościłam w MammaLeo 3 razy i za każdym razem byłam zadowolona. Jadłam doradę, sałatkę z kaczką i makaron z pesto. Świeże składniki, wielkość porcji ok. W daniach widać pasję kucharza i jego doświadczenie. Warto tu zajrzeć, polecam

Dziękujemy, Tadzio2508
Zrecenzowano 24 listopada 2018

Bardzo mała karta, nie duży wybór ale wszystko super. Nie ma alkoholu co też na plus. Karta jest zmieniana co jakiś czas więc wpadamy zobaczyć co nowego. Kameralny lokal. Nie zawsze dostępny szczególnie w sezonie komunii i chrzcin. Miejsce warte polecenia.

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, Dorota N

MammaLeo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Radom, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w MammaLeo? Podziel się wrażeniami!