“Gorąco Polecam! ”
MammaLeo — recenzja

MammaLeo
Nr 16 wśród 134 Restauracje (Radom)
Kuchnie: Europejska
Zrecenzowano 24 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Sympatyczna obsługa, jedzenie szybko podane! Pyszne oczywiście i zadziwiająco tanie! Więcej takich miejsc

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, 134marcinb

Zrecenzowano 8 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Choć wpadliśmy do restauracji tylko na deser, miejsce nas urzekło. Skosztowalismy pysznej wariacji na temat creme brulee. Połączenie tego deseru z konfiturą własnej roboty to super pomysł. Do zobaczenia

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, monikakremser33
Zrecenzowano 8 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Jestem mega zadowolona, że udało mi się znalesc takie miejsce w Radomiu. Wyszukałam w necie, na fb, bo jestem z innego miasta I zarezerwowałam stolik na rodzinną kolacje, niespodziankę dla mojego męża.To był strzał w dziesiątkę. Mieliśmy dla siebie kameralne miejsce w jednej z salek, dzieci były zachwycone I cały czas zajęte zabawą w domku. Dodatkowo pyszne, świeże dania oraz bardzo dbająca o nas obsługa. Napewno tam jeszcze wrócimy.Gorąco polecam!

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, Magdalena M
Zrecenzowano 3 grudnia 2017

Będąc przejazdem w Radomiu trafiliśmy do tej restauracji.Bardzo dobre jedzenie, uważna miła obsługa. Jadłam Ramen i ptysia a mąż dziczyznę ze świetną konfiturą jarzębinową. Bardzo nam smakowało, na pewno wrócimy jeszcze.

Termin wizyty: listopad 2017
1  Dziękujemy, malgorzatasolis
Zrecenzowano 6 września 2017

Świetne makarony, ładnie i szybko podane, doskonała kawa i creme brulee. Miła obsługa. W lecie bardzo przyjemny ogródek.

Termin wizyty: wrzesień 2017
1  Dziękujemy, WMD1313

MammaLeo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Radom, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w MammaLeo? Podziel się wrażeniami!