“Super”
MammaLeo — recenzja

MammaLeo
Nr 15 wśród 119 Restauracje (Radom)
Kuchnie: Europejska
Zrecenzowano 23 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczna kuchnia. Najlepsze krewetki z makaronem jakie jadlem w Radomiu. Salatka bardzo swieza i dobrze dopraiona. Polecam rowniez polente z łososiem. Super obsluga. Goraco polecam.

Dziękujemy, Bartosz Z
Napisz recenzję

Zrecenzowano 6 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Świetne zaskoczenie na Radomskim "zapiekankowym" rynku gastronomicznym. Miło, świeżo, smacznie i w cenie jak za śmieciowy junk food. Polecam każdemu głodnemu w okolicy. Ja ich odwiedzę na pewno!
P.S. Restauracja bardzo przyjazna dzieciom.

Dziękujemy, Julek J
Zrecenzowano 11 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, nieziemskie desery. Obsługa sympatyczna jak nigdzie indziej. Warsztaty dla dzieci są świetnym rozwiązaniem, wychodziły z uśmiechem na twarzy. Inne dania również zachwycają smakiem, cena jak najbardziej w porządku.

2  Dziękujemy, Wiktoria K
Zrecenzowano 14 lipca 2016

Restauracja Mamma Leo jest może niepozorna, ale serwują tam bardzo dobre jedzenie. Ostatnio wybraliśmy się tam na kolację, z oferty chciałem wybrać rybę, jednak "amur" nie bardzo przypadł mi do gustu. Wtedy szef kuchni, który jest też właścicielem restauracji, zaproponował czarniaka (kuzyn dorsza); ryba została zaserwowana w sosie chrzanowym na podłożu z kaszy gryczanej z gotowanymi warzywami. W dwóch słowach: Wspaniała Kompozycja!. Ponadto bardzo miła obsługa. Polecam to miejsce. Z pewnością tam jeszcze powrócę.

1  Dziękujemy, le_palmeria
Zrecenzowano 2 czerwca 2016

Krótka, bardzo oryginalna karta, często zmieniana. Gwarancja świeżości produktów i dań.
Miła atmosfera z uwzględnieniem potrzeb rodzin z dziećmi.
Lokalizacja na starym mieście z dobrymi miejscami do parkowania

Dziękujemy, Jerzy G

MammaLeo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Radom, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w MammaLeo? Podziel się wrażeniami!