“Najlepszy kebab”
Samira Kebab Cafe Bar — recenzja

Samira Kebab Cafe Bar
Nr 15 wśród 120 Restauracje (Radom)
Kuchnie: Libańska
Zrecenzowano 19 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Najlepszy kebab jaki jadlem. Z radością wracam do tego miejsca i gorąco polecam każdemu kto jest w okolicy.

Dziękujemy, Marcin K

Zrecenzowano 13 sierpnia 2017

Jedzenie smaczne, sałatki do dań zawsze świeże. Zestawem można spokojnie się najeść. Menu odpowiednie - nie rozbija się na dziesiątki pozycji.
W razie co jest i zimne piwo. Obsługa rewelacja :)

Dziękujemy, przewodnik694
Zrecenzowano 5 lutego 2017

Dobra lokalizacja,parking na zapleczu kamienicy,jedzenie dobre świerze,przygotowywane praktycznie pod klienta.Polecam

Dziękujemy, Marek D
Zrecenzowano 20 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Szczerze polecam ten lokal, kebab jest smaczny, ładnie przygotowany, obsługa zawsze miła. Lokal średnio mimo starań.

Dziękujemy, malutka93
Zrecenzowano 22 stycznia 2016 z urządzeń przenośnych

Bardzo miły właściciel, zawsze podejdzie, zagada. Mięso świeże, bardzo smaczne surówki, niedrogo. Polecam każdemu.

Dziękujemy, ReynLeopolis

Samira Kebab Cafe Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Radom, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Samira Kebab Cafe Bar? Podziel się wrażeniami!