“Dobre miejsce na spotkanie ze znajomymi”
Pod Kasztanami — recenzja

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Pod Kasztanami
Nr 61 wśród 120 Restauracje (Radom)
Zrecenzowano 15 października 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo miłe i przyjazne kelnerki. Smaczne śledzie i smalec. Tatar średni - mięso wodniste z kawałkami czegoś białego.

Dziękujemy, Mariusz I

Zrecenzowano 1 października 2017 z urządzeń przenośnych

Odwiedziłem lokal z dziewczyną. W środku ładnie i przytulnie. Zamówiliśmy sobie tatara wołowego. Miałem wrażenie że był rozmrażany, ale w smaku dobry. Jedyne co to chyba kelnerka ma ciężką pracę bo była tylko jedna na całą salę plus do tego jeszcze chyba zmywak. Było to poza sezonem letnim.

Dziękujemy, gacy1910
Zrecenzowano 23 sierpnia 2017

W letni dzień wręcz idealne miejsce pełne cienia w pod parasolowym ogródku - w dodatku w centrum miasta. Obsługa faktycznie dziwna - pojawia się i zjawia w sobie znanych momentach i trasach, po przyjęciu zamówienia praktycznie nieuchwytna - ale ogólnie miła. Zamówiony rumsztyk z indyka z ryżem i sałatkami poprawny - choć ja osobiście miałem zastrzeżenia co do zapachu mięska, ale może to wina jakieś przyprawy - bo nikt nie odchorował. Ceny średnie. Mały wybór piw.

Dziękujemy, ROBERT D
Zrecenzowano 26 lipca 2017

Dobre miejsce na spotkanie dla kilku osób. Mało ciekawa karta. Ogólnie ok, ale na szybką kawę. Na plus jest miła obsługa.

Dziękujemy, Monika W
Zrecenzowano 12 lipca 2017

Byliśmy tam całkiem przypadkowo i spróbowaliśmy pizzy, była świetna z pieca opalanego chyba drzewem, w gorący dzień w ogródku za restauracją, urokliwe miejsce, posiada swój klimat.

Dziękujemy, Biznes-Plska

Pod Kasztanami — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Radom, Mazowieckie

Radom, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Pod Kasztanami? Podziel się wrażeniami!